Sandel

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. július 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fenségesen sima és puha érzést ad a bőrnek. Eltávolítja a száraz és elhalt bőrsejteket.

Kitsyke

2021. április 14.

370 forintért vettem egy százasban. Barátnőmnek volt anno,így én is vettem ebből. Szerintem nem rossz radír, pici nedves arcra bedörzsizem, aztán lemosom. Hagy maga után ilyen furi réteget de az árához képest elég jól teljesít. Kevés benne a szemcse, gyengéd a bőrhöz, így többet teszek az arcomra. Radírozás után bekenem kis olajjal vagy hidratáló krémmel, mert nagyon szárítja a bőrt... Szó szerint hámlik utána, kötelező krémet kennem rá!!!!! Az Incije nagyon csúnya, de nem okoz pattanásokat..A dobozkája lehetne praktikusabb, mert a szélénél kifolyik a cucc amikor tekerem rá a fedőt..
Testre elég gyengusz, arra ajánlom a cukor használatát, amihez lehet tenni mézet is, úgy simább lesz a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Csutak

2020. július 7.

Az árától majdnem hanyattestem, főleg amennyi terméket kapunk érte, hát imádom. :D Arcra és testre is használtam belőle, pihe-puha bőrt varázsolt és mivel kevesebbet használtam belőle az arcomra (a folyós állaga miatt), nem csípett egyáltalán, ráadásul az illata is finom. Az állaga miatt viszont muszáj vagyok levonni egy csillagot, nagyon nehéz a folyóssága miatt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

blurryface

2019. november 21.

Az arcomon csípett, a lábamra kenve nincs gond, tehát oda lesz elhasználva. Nekem az állaga tetszik. Tényleg kevés benne a radírozó szemcse, de talán pont elég. Elég sok krém van a tégelyben, szerintem kifog tartani egy jó darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

kicsiboszi

2016. augusztus 9.

Bármiféle vízzel való érintkezés után kiszárad a bőröm, ha perceken belül nem krémezem be. Kicsit elbambulok, és már hámlik is. Ez az arcradír viszont olyan zsíros érzést hagy a bőrömön, mintha bekrémeztem volna, nincs szükség külön krémezésre. Már ezért is tetszik. Az állagával nem vagyok kibékülve, de szerintem átöntöm egy pumpás adagolóba vagy valamilyen flakonba, és úgy rendben lesz, most majdnem több megy mellé, mint a kezembe és az arcomra. Olcsó volt, csak 400 forint. A használata mellett azért 1-2 hetente megéri egy erősebb radírt használni, ezt inkább csak arclemosónak használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

aranypáva

2016. január 10.

Az illata nem rossz. Az állagával bajom van, nem szeretem ha ennyire fel van hígítva, szinte habos, össze vissza kenek vele mindent. Tubusos kiszerelésben praktikusabb lenne.
Radírozni nem sokat radíroz, ha elfogyott maradok a bevált kávézaccnál.
Egyébként ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Radírozni nem sokat radíroz, ha elfogyott maradok a bevált kávézaccnál.
Egyébként ár-érték arányban megfelelő.

Lory

2014. december 28.

Nekem két bajom van vele,az egyik,hogy elég rendesen híg állagú,a másik meg,hogy nem elég nagy és sűrű szemcsés.Ha radírozok akkor szeretem,ha kicsit radikálisabb a hámlasztás és érezhetően radíroz.Sajna ez nem mondható el róla.A bőr kétség kívül puha és kellemes tapintású lesz a használata után,úgyhogy ezt az ígéretét betartja.Az ára is nevetségesen olcsó,úgyhogy meg nem bántam,hogy megvettem de nem biztos,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

emci91

2014. november 26.

Én arcradírnak használom hetente 1-2 szer. Nagyon jól karban tudom tartani vele az arcomat :) Ára nagyon baráti :) Az állagán meg lehet úgy javítani, hogy keveset veszel belőle és elég :) Nagyon jól radíroz és jó érzésű utánna az arcom h így mondjam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Ms.Cat

2013. augusztus 12.

Nagyon jól radíroz, nekem nincsen bajom a tégelyével. Az a baj, hogy gyorsan fogy, számomra kicsit híg is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Ohlin

2013. július 24.

Az egyetlen baja az, hogy híg és így gyorsan fogy .:( De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 24.

Az egyetlen baja az, hogy híg és így gyorsan fogy .:( De nem rossz.

Wiwike

2013. július 14.

Tetszik az állaga,illata és a tégelye viszont annyira nem. Kárpótol benne az,hogy tényleg jól radíroz napozás előtt mindig leszoktam radírozni magam. Kicsit olajosnak érzem,nem szárítja a bőrt (arcomra nem kenném azt bevallom). Az ára nagyon kedvező a kiszereléshez viszonyítva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak