Sandel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Ella

2014. augusztus 7.

Szüleimnél ilyen van, ezzel mosnak fogat a lányaim, ha náluk vannak. Szeretik, jó az állaga, finom az illata (ízre nem tudom, milyen), de nem tetszik, hogy parabén van benne. Lehet ez az én hülye rigolyám, de én gyermekkorzetikumba nem tennék egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

cserryy

2013. szeptember 5.

Mivel nem rajongok a mentolos fogkrémekért, vettem egy ilyen gyerekfogkrémet. Nagyon jó ízű és a lepedéket is lehozta a fogamról.

Utólag muszáj vagyok lejjebb pontozni, mert az illatát szájon keresztül belélegezve erős köhögési ingert vált ki nálam, pedig ilyen még más fogkrémnél nem volt . Nagyon kár érte, mert ízre és állagra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Bibi

2012. augusztus 13.

Unokahugom hasznalja, o szereti. Megkostoltam,szerintem is finom:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Unokahugom hasznalja, o szereti. Megkostoltam,szerintem is finom:D.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.