Sante

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller

Lágy krémes alapozó értékes ásványi pigmentekkel. Bársonyos, tökéletesen hibátlan megjelenést biztosít az arcbőr számára. Kellemes, friss érzést kölcsönöz az arcbőr számára. Értékes jojoba olajjal, cupuacu vajjal és gránátalma kivonattal.

jurijj

2016. április 29.

Nagyon nem voltam megelégedve vele, alig használtam. Szerintem ezt nem is lehet alapozónak nevezni, talán inkább színezett krémnek. Az én bőrhibáimat (halvány foltok) egyáltalán nem takarta el, és nehéz volt úgy eldolgozni a bőrön, hogy ne csíkozódjon. A legvilágosabb termék színe tökéletes volt a sápadt bőrömre, és nem szárított, de a funkciójára teljesen alkalmatlan, én nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

gilmorelany

2014. július 19.

Nem rossz alapozó, én keverni szoktam egy másik természetes összetevőket tartalmazó alapozóval a jobb fedés érdekében, valamint hiába a 2est vettem, még így is világos, pedig alapból világos a bőröm, tartósnak tartós, viszont sokszor kell fölé púder, igazából ennyiért (még ha természetes összetevőket is tartalmaz, meg bio, meg mi egyéb) többet vártam tőle, nem rossz, de nem biztos, hogy még egyszer megveszem, igazából 3,5t akartam adni, de az nincs, így az ára miatt húztam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.