Sante

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bársonyosan puha ápoló krém éjszakára és nappalra. Helyreállítja a bőr egyensúlyát. A növényi hatóanyag-kombináció kimondottan kedvez a kombinált bőr igényeinek. Értékes összetevőivel, bio akai olajjal, bio kaméliaolajjal és fűzfakéreg, fekete poloskavész kivonattal gyengéden szabályozza a bőr faggyú- és vízháztartását, melynek eredménye a szép arcbőr.

Használata: vigyük fel egyenletesen az arc, nyak, dekoltázs területeire reggel, este tisztítást követően.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

despoina

2015. január 11.

Mintát (1,8 ml.)kaptam a belvárosi Müllerben, ezt használtam néhány napon át éjszakai hidratálónak. Nagyon finom natúrkozmetikum illata van, olyan shea vajas hasonlít a Loccitane shea vajas arckrémjére. Finom az állaga,kellően sűrű és felkenés után lágy tapintású lesz a bőrőm tőle.
Nem tetszik benne az Alchol denat mint 2. összetevő, ha pattanásos bőrre ajánlják akkor a fertőtlenítés céljából kerülhetet bele. Mondjuk nekem száraz a bőrőm, igy alapból nem OK...A 2. ami nem tetszik az a cetyl alchol ami póruseltömítő hatású komedogén összetevő. Nem értem mit keres egy natúrkozmetikumban, amikor a hajbalzsamokban használják (ez segít a kifésűlhetőségben)? Néha-néha szoktam kenni a Benecos testápolómból az arcomra is, pár napja megjelent néhány pattanás az arcomon és a testemen. A cetyl alcohol lehet a bűnős, mert a testápoló is tartalmaz sajnos belőle.
Jó hogy megnéztem az összetevőit ennek a krémnek, jó krém bár nekem száraz a bőrőm nem pedig zsíros pattanásos.. De ha tönkreteszi azt akkor feleslegesen nem ártok magamnak. Amég használtam reggelre szépen hidratálta az arcom, kifeszült az egész..De így..Körbenézek lehet van száraz bőrre is krémje a márkának..Megvettem volna, de nem fogom így...Kár érte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Cimicifuga Racemosa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.