Sara Beauty Spa

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

INTENZÍV BOROSTYÁN HÁMLASZTÁS

Bőrápoló kókusz-olajat és kukoricacsíra-olajat tartalmazó krémbázisú radír arcra, testre, lábra és kézre. Élénkítő, vitalizáló, nyugtató hatású, nagyon apró, finom szemcséjű borostyánkő őrleménnyel. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, javul a bőrlégzés, élénkül az anyagcsere, a helyi szövetek több tápanyagokhoz jutnak - a bőr feszesebb, rugalmasabb, egészségesebb lesz. Vizesen, laza körkörös mozdulatokkal dolgozzuk el, majd öblítsük le. Használata után könnyebben és jobban szívódnak fel a masszázskrémek további hatóanyagai. Ajánlott bármely bőrtípushoz. Teljes testfelületre alkalmazható.

Fontosabb hatóanyagok és hatásai:

• Borostyán: többek között segíti a bőr összehúzódását
  • Árnika kivonat: revitalizálja a bőrt.
  • Hamamelisz: összehúzó, frissítő hatású.
  • Mentol: hűsít, frissít, nyugtatja a bőrt.
  • Narancsolaj: anyagcsere serkentő, nyugtatja a száraz, repedezett, igénybevett bőrt.

Kalkita

2017. szeptember 1.

Nem régóta használom, de testre nagyon bevált, puhává és illatossá teszi a bőrömet. Arcra azonban nagyon nem ajánlom.. Nekem zsíros, olajos kellemetlen érzete volt az arcomnak utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

PiciCic

2016. december 6.

Eddigi legjobb bőrradír amit próbáltam. Testre nagyon jó,az olajoknak köszönhetően ápol is.
Arcra nekem nem vált be. Olaj miatt csípett,kipirosott az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Arcra nekem nem vált be. Olaj miatt csípett,kipirosott az arcom tőle.

Niki019

2016. november 10.

Amit ígér, tökéletesen tartja is. Nem durva szemcséjű, nem bántja a bőrt és az illata is nagyon kellemes.
Kézfejre/alkarra használom, és utána olyan a bőröm, mint a babapopsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Kézfejre/alkarra használom, és utána olyan a bőröm, mint a babapopsi :)

Tetsu12

2016. február 7.

Hátamra és az arcomra alkalmaztam. A termékleírás teljes mértékben igaz rá! Ajánlom, nagyon jó! Erős 4 csillagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

Andici

2015. október 5.

Nagyon finom krémes állagú, a megfelelő mennyiségű és alakú szemcsékkel, nem karcol, csak finoman radíroz. Testre és arcra is jó, a bőr nemcsak sima, de hidratált is a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

tatarbobi92

2015. március 20.

A szemcséi pont megfelelő méretűek, illata is remek utána pedig a bőröm selymes lesz tőle :) szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

balintzsofi90

2014. január 23.

Most próbáltam ki először, nagyon tetszik, puha és bársonyos lesz tőle a bőröm. Nagyon érzékeny bőröm van sajnos, rozaceára hajlamos, ezért nem merek mechanikai peelingeket használni, de ez a radír nem bántotta a bőröm. Mindenkinek ajánlom. Megéri az árát, 500ml-t vettem majdnem 1800ft-ért, szerintem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Remi

2013. október 3.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Kiváló termék. Ár érték aránya pedig rendkívül jó. Kíméletes, mégis erős. A bőr utána nem szárad ki, illata diszkrét, kellemes és nyugtató. A bőr csodás utána. Rengeteg radírt kipróbáltam már de ez a legjobb. Arcra és testre is szuper.
Pumpás kiszerelése először némi problémát okozott, azt hittem, hogy a sűrű krémszerű bőrradírt sosem tudom kipumpálni az adagolóból, de csak egyszer kell beindulnia, utána minden rendben megy és sokkal higiénikusabb mintha tégelyben lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

dudas.betti

2013. augusztus 16.

Imádom! Egy ismerősömtől kaptam először egy keveset, mert nagyon kikészült az arcbőröm egy toniktól. Napok alatt csodát tett, igaz, hogy nem csak ennek köszönhetem, hanem egy gyógyszertári krémmel is kentem, de már első használat után látványos volt az eredmény. Most kaptam meg a radírt, a Sara Beauty E-vitaminos krémjével. Szerintem szuper lesz a kettő együtt. Nagyon gazdaságos és praktikus a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 16.

rucskabeata

2013. augusztus 12.

Kozmetikusként használom, szerintem nagyon jó és Én is csak azt tudom mondani mint az előttem szóló/ író , hogy gazdaságos. Érdemes fürdés közben használni, hogy az utána következő testápolás eredményesebb legyen.Ja és küllemre sem az utolsó..az összes Sara Beauty Spa terméknek megadják módját :szép kiszerelésben, pumpával...Bár én úgy tudom csak regisztrált szakmabeli tud venni.Bár a mai internet világában semmi sem lehetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sorbitol, Urea, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.