Sara Beauty Spa

Ár:   1290 Ft, 1890 Ft és 3921 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cseresznyevirág, az összetevőket feltöltötte: Ivett0502, Módosítva: 2021. február 2.

Ár:   1290 Ft, 1890 Ft és 3921 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 500 ml és 1000 ml
Kategória:   Testápolók

Tápláló és egyben hidratáló masszázskrém kéz- és lábápoláshoz, testkezelésekhez. Kollagént és egyéb bőrrokon anyagokat tartalmaz, melyek elősegítik a rugalmasságából veszített bőr regenerálódását, ápolják és hidratálják azt, növelik a bőr feszességét. Kollagén tartalma lassítja a természetes öregedési folyamatot, szabályozza a bőr nedvességtartalmát.

Rozsaszinponilo

2021. április 8.

Tesztelésre kaptam én is, és köszönöm! :)

Szóljon mellette, hogy kellemes vanília illata van, és nagyon hamar beszívódik, mindenféle ragacsos érzet nélkül.
Azonban sajnos nem életem testápolója, egyáltalán nem ájultam el tőle. Tulajdonképpen nulla hidratáló hatása van, nem tapasztaltam háromnegyed doboz elfogyasztása után bőrszépítő vagy feszesítő hatást, ráadásul az összetevői sem a legszebbek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Tesztelésre kaptam én is, és köszönöm! :)

Lettike77

2021. április 3.

Tesztelésre kaptam, amit szeretnék megköszönni! 🙂
Egy nem túl zsíros, testes testápoló, ami számomra ideális. A kiszerelése tetszik, szerintem praktikus, hogy pumpával lehet adagolni.
Az illata kellemes, nem irritáló. Az érzékeny bőrömet nem irritálja, hamar felszívódik. Megfázáskor a kisebesedett, kipirosodott orromra használtam, hamar rendbe jött tőle.
Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Tesztelésre kaptam, amit szeretnék megköszönni! 🙂
Bátran ajánlom mindenkinek.

Cseresznye1006

2021. március 17.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm.
Testáplónak használom, kézkrémnek nekem kevés. Közepesen könnyű állaga van, jól beszívódik, hidratál. Az illatátol kicsit tartottam, féltem nagyon sok lesz, de nem így lett, kellemes, nem túl erős. A pumpás kiszerelés pozitívum, de amúgy egy átlagos testápoló. Összetevői lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm.

cherry93

2021. március 15.

Szuper hidratáló krém, teszi a dolgát. Ha szebbek lennének az összetevői, akkor 5*-ot is adnék neki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Fannnya

2021. március 15.

Tesztelésre kaptam a krémet, de nem vagyok annyira elégedett vele, mint a többiek. Nekem ez a krém a legjobb esetben is átlagos. Az összetevői nem túl jók, a hidratáló hatása közepes. Simán elhasználgatom, mert kellemes és visszafogott az illata, de magamnak megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

erosdora00

2021. március 11.

Szuper krém mind kézre, mint a test többi tájékára. Fincsi az illata és hamar beszívódik, valamint nagy pozitívum a pumpás kiszerelés. Az ekcémás területekre félve kentem, de csodák csodájára semmi rossz reakciót nem váltott ki, viszont bizonyos összetevői miatt nem ajánlanám az ilyen problémákkal küszködőknek. Amit ígér, azt szuperul be is tartja, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

bagolylilith

2021. március 6.

Egyik barátnőm szeptembertől körmösnek tanult, én voltam a modellje, abban az időszakban a márka E-vitaminos krémjével ápolta a kezem, imádtam. Ezt a terméket tesztelésre kaptam, soha jobbkor! A körmeim, a köröm melletti rész és az ujjbegyem elég rossz állapotban volt a heti 3-4 csiszolástól, építéstől, leszedéstől, de ez a krém végzi a regenerálás oroszlánrészét. Emellett elég sokat nyúzom tisztítószerekkel és szereléssel, emiatt megszólalásig hasonlít a kezem egy zombifilm kellékére, ha nem figyelek rá oda. A bőröm könnyen beissza, nem képez zavaró filmréteget sem, reggelre nagyon hálás a bőröm, a sebek is sokkal gyorsabban gyógyulnak. Elég sok terméktől fellángol az ekcémám, de ettől szerencsére nem. Alapvetően nem szeretem az illatosított termékeket, de ez teljesen visszafogott az egyébként hisztis orromnak. Annyira bejött a márka, hogy már úton van egy masszázskrém és egy masszázsolaj is, de azokból már a parfümmentes verziót szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

urbansoul

2021. március 3.

Testápolóként és kézkrémként is használom. Amit nagyon szeretek benne, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Megfelelően hidratálja a bőrömet és úgy vettem észre, hogy még feszesít is. Praktikus pumpás adagolója.megkönnyíti a használatot. Plusz pont, hogy állatkísérlet-mentes és nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Bubucim

2021. március 1.

Tesztelésre kaptam. Előtte nem hallottam a márkáról. Már a pumpás kiszerelése plusz pont nálam. :) A krém nagyon könnyű, éppen ezért gyorsan be is szívódik. Nekem kifejezetten tetszik így tavasszal ez az állag és illatkombináció. A kollagén tartalma miatt szintén plusz. Bővebben is írtam róla:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Bettyhh07

2021. február 25.

Bár nem a legjobbak az összetevői, mégis szerettem. A körmös oktatásom alatt ajánlották nekünk masszázskrémnek, szeretem az illatát, és jól is hidratál, viszont ha picit kiszáradt, sebes kezemre kenem, akkor tud csípni azért.. Árban nagyon jó, plusz pont volt amikor megvásároltam hogy állatkínzás mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Collagen, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein, Lactic Acid, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.