Sarah Jessica Parker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2020. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatösszetétel: levendula, muskátlilevél, csokoládé, citrom, lonc, magnólia, gyöngyvirág, ámbra, szantál, kasmírfa, vetiver, tikfa

Sarah Jessica Parker Covet 100ml
Ár: 4500 ft + száll.ktg. , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!
Celeb illatok a jobbakból 🙂
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

anita763

2021. február 14.

Imádtam. Rajtam citrusosan nyitott, szerencsére éreztem a loncot is benne, amit nagyon szeretek, majd szantálosan száradt le. Érdekes módon nem éreztem a gyöngyvirágot benne, inkább a muskátli került előtérbe az én bőrömön, ami egy kicsit kesernyéssé tette az összhatást. Tartósnak mondható üde, nyári illat. Nagyon szép az üvege, cuki a virágos kupakja és imádom a színésznőt is, akiről eme szépséges illatot elnevezték. :) 5 *

Upd: A Covet nagyon hasonlít a Guerlain Allegoria Herba Fresca-ra a bőrömön, de ezt csak nyáron tette. Eléggé zöld aromás, de enyhe melegséggel rendelkező illat. Nem fedeztem fel benne sem csokoládét sem pedig levendulát. Nagyon tartós parfüm. Élvezetes a Covet-t, bár nem annyira egyedi. Még egy villanásnyi Mugler Aura-t is kaptam a leszáradásában. Még mindig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

kisko

2020. július 13.

A Stash-en felbuzdulva próbáltam ki más SJP illatokat. Eleinte örültem, hogy csak fújósban érkezett hozzám, mert nem vett le a lábamról az első próbával, nem jött a zöld frissesség, amiről olvastam, csak valami furcsa, nehéz, meghatározhatatlan illat, szerintem a muskátli és az étcsoki. De nem hagyott nyugodni, így újra próbáltam, és minden egyes alkalommal valami új dimenzió nyílt, így a fújós végére teljesen szerelembe estem. A Coty már nem gyártja az eredetit, hanem SJP saját kiadásában jelenik meg, így pl a Notinon is lehet kapni, szemtelenül olcsón ezért a minőségért, semmi celeb parfüm kompozíció. Most már érzek mindent benne, a citrusos kezdetet, a levendulát, ami nem engedi unalmassá válni, beédesedni, a keserű csokit, a fás-virágos, puha lecsengést. Különleges illat, nem midenkinek tetszik, de az is biztos, hogy még csak hasonlót sem éreztem sehol. Ami nagyon érdekes, hogy néha lineáris egész nap, néha pedig fél óránként valami más oldalát mutatja. Méltó helyet találta nálam a különlegességek gyűjteményében, ugyanakkor hétköznapokra is tökéletes. Tartós, de nem egy powerhouse, közel marad a viselőhöz.

PS: hirtelen felindulásból rétegeztem a Stash-sel, és nem térek magamhoz. A Stash-sen néha szeretnék puhítani, de nem akarom, hogy édessé váljon, a Covet pedig néha kicsit illékony, túl könnyű, hát a kettő együtt valami csoda. Azt érzem, egész évre a hőmérséklettől függően ezzel a két parfümmel ki tudnék keverni minden napra egy megfelelő illatot, bár a Covet hamarabb eltűnik, de annyi baj legyen. Nem szeretnék sznobnak tűnni, de én amúgy nem tudtam, ki SJP, nem láttam a sorozatot, nem kötök semmilyen negatív vagy pozitív képet hozzá, de a parfümjeivel szerzett egy rajongót magának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Vinike

2020. április 14.

Az utolsó darabok egyikére csaptam le a notino-n. Vakvásárlás volt, csak a vélemények és az összetevők miatt figyeltem fel rá. Meg a színe miatt, ami örök kedvencem. :)) Sajnos élőben nem ilyen zöld, sokkal sárgásabb, de ez legyen a legnagyobb baja. Kimondottan citromos, zöld, friss illatra vágytam ezen az elcseszett tavaszon, ami élénkít, felvidít, boldoggá tesz. Megkaptam. Kifújáskor harsogóan citromos, muskátlis, de gyorsan szelídül. Finoman libben körülöttem, ezzel nem lehet túllőni a célon. Senkit nem fog zavarni, teljesen irodakompatibilis. Leginkább a levendulára és az étcsokira voltam kíváncsi benne, de sajnos egyelőre nem sikerült előcsalogatnom egyiket sem. Rajtam inkább a gyöngyvirág dominál, és a lonc, amit nagyon szeretek! Később kicsit édesedik, de végig megmarad a friss zöldessége. Mint egy nyári zápor a hosszú, kánikulai napok után. Messze túlnő a celebparfümökön! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

DJilla

2020. február 26.

Ez egy nagyon kedves, napos, alapvetően koraőszi illat. Nagyjából egész nap ugyanolyan rajtam, ami ez esetben egyáltalán nem baj, mert amit érzek, az egy kerek, bújós, szőlős illat. Bizony. Nekem ez a parfüm a napsütötte, hegyoldalban lévő régi szőlősünk illata, amikor már aranysárga és mézédes benne a muskotály. Ahhoz képest, hogy ez egy kvázi celeb-illat, messze kiemelkedik a mezőnyből; ötletesen és szépen megkomponált illat tele életigenléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

szilva82

2020. január 21.

Jajj, hát nekem ő nagy szerelem, valahol már írtam, de itt is írták előttem, hogy a legzöldebb zöld illat, szinte sikít, hogy élek, itt vagyok! Szerencsére a csúfságok nem jönnek ki az illatból/gyöngyvirág/ a pillanatyi ragasztó szag szerintem a muskátlilevél, az olyan szúrós, orrbavágós....:D
Nekem négyévszakos, én szeretem mínúszban is a nagyon zöld illatokat. :)
Most vettem Cloudberrytől maradékot/ ezer hála érte, legtündérebb legleg illatkartársnő/, igen sok maradékot, szóval mindenhova őt viselem!!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Nekem négyévszakos, én szeretem mínúszban is a nagyon zöld illatokat. :)

Jule

2019. október 22.

Igazi kincs ez az illat!
A legszebb zöld, amivel valaha találkoztam!
A frissen vágott fű, a csodás levendula, rafináltan megjelenő sötét, édes csokoládéval a háttérben.. Fanyar, roppanós, édeskés leszáradással.. Az összetevők katyvasznak tűnő forgatagából úgy bújik elő ez az illat, hogy mindent felfordít maga körül.
Ha az erdőnek, az esőnek, az ősznek lenne illata, biztosan ilyen lenne.
Lenyűgöző.❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Igazi kincs ez az illat!
A legszebb zöld, amivel valaha találkoztam!
Ha az erdőnek, az esőnek, az ősznek lenne illata, biztosan ilyen lenne.
Lenyűgöző.❤️

Kodi

2019. április 11.

Minden vágyam, hogy ilyen illatú sikátorban éljek! :D A Covet sokáig volt a konstans, kedvenc tavaszindító parfümöm, zöld-virágos-fás mámor. Nagyon különleges, nem igazán tudok hasonlót. Míg a Lovely koppintás volt, ez egy teljesen eredeti alkotás. Van benne valami kis fricska, ami azonnal előjön és szépen tartja magát, és az akkordok leépülésével sem tűnik el. Számomra ő olyan, mint egy folyton kacagó tavasztündér - Csingiling. Világában rokon a sokkal zöldebb Givenchy Extravagance-szal, sajnos már az sem létezik. Valóban van benne valami fanyar, de ettől olyan finom, és tapasztalatom szerint a pasik is felkapják rá a fejüket. Tartósságáról annyit, hogy egy kiadós termálfürdőzés után is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

Melani79

2019. március 15.

Itt vettem egy 10 mlis fujóst, hàt valami mennyei illat, nem tolakodó de mégis felhívja a figyelmet, nagyon tartós is . 40. szülinapomra jó lenne egy nagy kiszerelésben :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Dorotea

2018. március 18.

Én is nagyon szeret(t)em. Az illat maga annyira kelleti magát. Ez a kreáció igazán szó szerint illat - milyen csodálatos is a magyar nyelv, és amennyiben játszunk a szavakkal - mert annyira illékony: ahogy kezdi az ember élvezni az élményt, már tova is illan:( Nekem legalábbis elég pazarlóan kellett bánnom az adagolásával, hogy mindig újra érezhessem magam körül. Így az egyik legszívfájdítóbb illatként maradt meg bennem. Fura emlék, mint egy olyan szerelem, ahol soha nincs nyugvópont, soha nem jön a bizonyosság, hogy eléggé szeret a másik, csak a vágy és szomorú elégedetlenség érzés marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 18.

Verona5

2018. március 16.

Ennek a parfi-nak nincs sok köze az alkotójához, mármint a karakterében biztosan nem, legalább is ahhoz, akit a híres filmjében alakít. Nagyon fincsi egy alkotás, az illat színe tényleg zöldes-sárga, a dominánsan érezhető alkotóelemei pedig a citrom-levendula-csoki. Nyammmm! :) Frissítő, finoman körbelengő, tavaszra, nyárra való. Sajnos már őt sem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)