Sarah Jessica Parker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatösszetétel: levendula, muskátlilevél, csokoládé, citrom, lonc, magnólia, gyöngyvirág, ámbra, szantál, kasmírfa, vetiver, tikfa

Ár: 5800 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz és kupak nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Sarah Jessica Parker COVET
Ár: 5600 , Eladó: Kriszti67
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után postázom
szilva82

2020. január 21.

Jajj, hát nekem ő nagy szerelem, valahol már írtam, de itt is írták előttem, hogy a legzöldebb zöld illat, szinte sikít, hogy élek, itt vagyok! Szerencsére a csúfságok nem jönnek ki az illatból/gyöngyvirág/ a pillanatyi ragasztó szag szerintem a muskátlilevél, az olyan szúrós, orrbavágós....:D
Nekem négyévszakos, én szeretem mínúszban is a nagyon zöld illatokat. :)
Most vettem Cloudberrytől maradékot/ ezer hála érte, legtündérebb legleg illatkartársnő/, igen sok maradékot, szóval mindenhova őt viselem!!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Nekem négyévszakos, én szeretem mínúszban is a nagyon zöld illatokat. :)

Jule

2019. október 22.

Igazi kincs ez az illat!
A legszebb zöld, amivel valaha találkoztam!
A frissen vágott fű, a csodás levendula, rafináltan megjelenő sötét, édes csokoládéval a háttérben.. Fanyar, roppanós, édeskés leszáradással.. Az összetevők katyvasznak tűnő forgatagából úgy bújik elő ez az illat, hogy mindent felfordít maga körül.
Ha az erdőnek, az esőnek, az ősznek lenne illata, biztosan ilyen lenne.
Lenyűgöző.❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Igazi kincs ez az illat!
A legszebb zöld, amivel valaha találkoztam!
Ha az erdőnek, az esőnek, az ősznek lenne illata, biztosan ilyen lenne.
Lenyűgöző.❤️

Kodi

2019. április 11.

Minden vágyam, hogy ilyen illatú sikátorban éljek! :D A Covet sokáig volt a konstans, kedvenc tavaszindító parfümöm, zöld-virágos-fás mámor. Nagyon különleges, nem igazán tudok hasonlót. Míg a Lovely koppintás volt, ez egy teljesen eredeti alkotás. Van benne valami kis fricska, ami azonnal előjön és szépen tartja magát, és az akkordok leépülésével sem tűnik el. Számomra ő olyan, mint egy folyton kacagó tavasztündér - Csingiling. Világában rokon a sokkal zöldebb Givenchy Extravagance-szal, sajnos már az sem létezik. Valóban van benne valami fanyar, de ettől olyan finom, és tapasztalatom szerint a pasik is felkapják rá a fejüket. Tartósságáról annyit, hogy egy kiadós termálfürdőzés után is éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Melani79

2019. március 15.

Itt vettem egy 10 mlis fujóst, hàt valami mennyei illat, nem tolakodó de mégis felhívja a figyelmet, nagyon tartós is . 40. szülinapomra jó lenne egy nagy kiszerelésben :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Dorotea

2018. március 18.

Én is nagyon szeret(t)em. Az illat maga annyira kelleti magát. Ez a kreáció igazán szó szerint illat - milyen csodálatos is a magyar nyelv, és amennyiben játszunk a szavakkal - mert annyira illékony: ahogy kezdi az ember élvezni az élményt, már tova is illan:( Nekem legalábbis elég pazarlóan kellett bánnom az adagolásával, hogy mindig újra érezhessem magam körül. Így az egyik legszívfájdítóbb illatként maradt meg bennem. Fura emlék, mint egy olyan szerelem, ahol soha nincs nyugvópont, soha nem jön a bizonyosság, hogy eléggé szeret a másik, csak a vágy és szomorú elégedetlenség érzés marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 18.

Verona5

2018. március 16.

Ennek a parfi-nak nincs sok köze az alkotójához, mármint a karakterében biztosan nem, legalább is ahhoz, akit a híres filmjében alakít. Nagyon fincsi egy alkotás, az illat színe tényleg zöldes-sárga, a dominánsan érezhető alkotóelemei pedig a citrom-levendula-csoki. Nyammmm! :) Frissítő, finoman körbelengő, tavaszra, nyárra való. Sajnos már őt sem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

GNóri

2017. október 19.

Sokan támadják Sarah Jessica Parkert a külseje miatt. Nyilván nem ő a legszebb színésznő, de én nagyon bírom. Karakteres nő, egyedi és baromi jó stílussal. Nekem nagyon szimpatikus, hogy nem követi a divatkliséket, hanem bátran kísérletezik, felvesz olyan kombinációkat, amikre mások gondolni sem mernek (csíkosat csíkossal, kockásat pöttyössel, pinket pirossal, bőrdzsekit estélyivel..)
Ezt a fesztelen kísérletezést látom ebben a parfümben is. Szokatlan és egyedi celebillat. Földes, zöld, gyógynövényes, kesernyés étcsokis, meghintve egy kis fehér virágossággal. Sajnos az én bőrömön nem működik szépen, de ettől függetlenül elismerem, hogy ez egy igazán jól összerakott, minőségi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

havana74

2017. október 12.

Viszonyunk rapszodikus. Elhasználtam belőle 90 ml-t, ráuntam, eladtam, hiányzott, újravettem. Most van egy kis 30 ml-s példányom, no erre már vigyázok. Nem hasonlítható semmilyen más általam ismert illatra. Úgy zöld, hogy étcsokoládés?! Pedig igen! Most már értem a nevét is, kb. egy hetet bírtam nélküle... Kár hogy csak ritkán hozzáférhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

galagonyanya

2017. augusztus 11.

Annál banálisabbat, mint hogy egy parfümnek virág alakú kupakja legyen, elképzelni sem tudok. Sarah Jessica Parker mint nő, mint jelenség számomra sosem volt példakép. Amikor a Covet-ről azt olvastam hogy zöld illat, már lapoztam is tovább, nem érdekelt egy percig sem. Ehhez képest most itt ülök és vigyorgok, mint amikor egy majom elé egy egész fürt banánt odaraknak: van végre Covet-m!!! - Nos, azt hiszem, kicsit ínyenc lettem újabban. Kicsit válogatós. Kicsit untam már a szokásos felhozatalt. És kicsit most frászban vagyok, mert a csinibabát már nem gyártják, legalábbis marha nehéz hozzájutni (erre való a Krémmánia). És pokolian jó cucc. Először is, nem zöld. Én szagoltam zöld illatokat, aki a Chanel No. 19-et ismeri, vagy például a Jacomo Silences-t, azt tudja, mi a zöld illat (vagy nem fél megkérdezni). A Covet - egyszerűen olyan, mintha egy nyári délután egy virágos mezőn heverésznél és csokit majszolnál, szandi levetve és félrehajítva, haj kibontva, méhecskék elkergetve (úgyis visszajönnek). Nyár van, meleg van, édes virágillat és boldogság van. És azt hiszem, ennyi az egész...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Lyah

2016. december 26.

Nagyon oda voltam a leírások alapján ezért a parfümért, de most már egészen biztos, hogy nekem először mindent próbálnom kell. Engedve az eszemnek rendeltem egy mintát belőle, és hát nagyon örülök, hogy nem ruháztam be egy teljes üvegre, mert nekem ez nagyon nem jön be. Nem rossz, az elejétől eltekintve, de valahogy nem komfortos nekem. Amennyiben érdekel valakit, találtam egy helyet, ahol még lehet rendelni, szívesen megosztom a tudást privátban, mert azt hiszem, itt nem tehetem csak úgy. (ha tévedek, itt is megosztom) 2*, mert elég tartós, a többi pedig szubjektív.

Update: hát, nem is tudom, eltelt sok sok idő az előző szaglászás óta, és hát nem tudom, mi történt közben, de úton van felém 2 példány Amerikából. Valahogy túl sok mindent gyűjtöttem össze a parfümös polcon az elmúlt időszakban, de a nagy részük nem az igazi. Renitens vagyok, és most kijött ezzel a parfümmel is. Próbálok én Allure Sensuelle lenni, másoknak tetszik is rajtam, de ezek a kis furcsaságok azok, amikkel időről időre visszatérek magamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol