Savon Du Midi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Szappan édesmandula-illattal.

Kiszerelés: 100 g

Palomita

2018. február 10.

Alapvetően tusfürdőpárti vagyok, de ez a szappan meggyőzött :) 790 Ft-ért vásároltam a közeli bioboltban, mert beleszerettem az illatába. Gondoltam, jó lesz a ruhásszekrénybe, majd elszaglászgatom. Aztán mégis gondoltam egyet, hogy kipróbálom, bár az eddigi szappanos próbálkozásaimból kiindulva, nagy reményeket nem fűztem hozzá. De sikerült meglepnie, ugyanis magasan übereli a drágábbakat is, amiket próbáltam eddig: egyáltalán nem szárít, nem irritál, szuper gazdaságos, nem mállik szét - ahogy Tvylvis is írta, teljesen egyetértek. Az illata a bőrön nagyon diszkrét marad, de friss, tiszta érzetet hagy maga után, ami sokáig kitart. Ki fogom próbálni több illatban is, remek termék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Tvylvis

2014. december 5.

Nagyon szeretem ezeket a szappanokat. Jó az állaga, nem esik szét, nem lesz nyálkás. A bőröm nem szárítja, a kezemen kifejezetten észrevettem, hogy kevesebb kézkrém kell, ha ezt használom az SLS-es folyékony szappan helyett. Az illata nagyon finom, igazi mandula, csak sajnos hosszan nem érződik. Az ára is jó. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.