Savon Du Midi

Ár:   2 €   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   2 €
Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Szappanok

Szappan tejjel és mézzel.

Tvylvis

2015. december 10.

Nagyon szeretem ezeket a szappanokat, ez már a sokadik a sorban. Csak ismételni tudom magam. Jó az állaga, nem esik szét, nem lesz nyálkás. A bőröm nem szárítja, a kezemen kifejezetten észrevettem, hogy kevesebb kézkrém kell, ha ezt használom az SLS-es folyékony szappan helyett. Az illata hosszan nem marad meg, de ezt nem is várom el tőle. Egyébként nagyon kellemes, nevéhez híven tejes-mézes illata van, rettentően tetszik. Jön sorban a többi is, bár lassan a végére érek :-). Négyest azért kap, mert csodaszernek nem titulálom, de nagyon összerakott, korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.