Schaebens

Ár:   290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. március 17.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

AHA savval gazdagított, kivi és eper kivonatot tartalmazó mélytisztító maszk, mely segíti a bőrsejtek megújulását.

Reb

2019. július 2.

Nekem nagyon bevált, szépen tisztít. A radírozó hatása is jó, a mitesszereken segít. (Az ára magasabb ennél)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

MrkAnita

2019. február 10.

Hát nem tudom, nekem leginkább a sem nem árt, sem nem használ kategória. (Jó, jó tudom... 55 centért ne várjon csodákat az ember, de azért bevallom az itteni véleményekre alapozva vettem meg, és ehhez az elragadtatott dícséret áradathoz képest számomra óriási csalódás.)

Felvitelkor valóban érezni benne a finom, apró kis szemcséket, amíg eldörzsölöm ad egy nagyon enyhe de kellemes radírozás érzetet, aztán itt véget is ér a tudománya. Engem nem csípett, nem bizsergett alatta a bőröm, ebből elég egyértelműen következik, hogy az elvileg jelentkező hámlasztó hatás is elmaradt, de úgy kb. teljes egészében. Lemosás után pont ugyanolyan volt az arcom mint a maszk előtt.
Az illata nekem enyhe epres joghurt, erős műanyag beütéssel.
Elhasználom még a másik adagot is ha már kettőt adnak egyben, de újra venni egészen biztosan nem fogom.

Ha már ez a márka, akkor nekem a világoszsürke tasakos detox maszk százszor inkább ér valamit, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Az illata nekem enyhe epres joghurt, erős műanyag beütéssel.

Neubauter

2018. május 22.

Remekul hamlaszt, eltunteti a zart komedokat es egyeb csufsagokat, par perc utan babapopsi bor, gyors tuzoltasra remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Kittens

2018. január 8.

Eddig 1x kentem fel,látható a hatása bár én utána meg egy kis szóda bikarbonas radirozassal rá segítettem:)remelem hosszú távon is beválik egyenlőre meg elolegezem az 5*ot mert a borom nagyon finom utána és tisztabbnak tűnik , hosszú távú hatását updatelem majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

little.shana

2017. november 26.

Az irritált, pattanásos-kiütéses arcomon nem segített, gyulladásra szerintem nem hasznos. Illata, állaga kellemes, egy 6 milis zacsi belőle elég volt nekem 3 alkalomra. Az arcot puhítja, a felszín kicsit egyenletesebb és simább lesz tőle, de nekem ennyi volt a hatása. Még elhasználom a másik zacsit, ha az se segít többet, akkor újra nem veszem, de egyszeri próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

biancasarah

2017. október 12.

Imádom! :) Az egyik kedvencem a Schaebens maszkok közül. Mintha több kiló "szutykot" szedne le, egészen máshogy néz ki utána az arcbőröm. Néha a homlokomat kiszárítja, de ez nagyon függ a bőröm aktuális állapotától is, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

muckó

2017. szeptember 18.

Tegnap próbáltam ki először, de még ma is szuper puha, selymes a bőröm, olyan, mintha kozmetikus vette volna kezelésbe. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Abszolút imádom, ezt és a Garnier 3 in 1 arcradírját használom csak rendszeresen, de ezt használom "nehézfiúnak" a bőröm karban tartására. Anyukám is nagyon szereti, neki hajlamos a bőre érdessé válni és gyönyörűen kisimítja, letisztítja neki is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

nkmagda

2016. július 11.

Szintén nagyon szeretem. Remekül tisztít, főleg a pórusokat. Nekem az orromon szoktak lenni mitesszereim azokat rendszeres használattal , arc àpolással legyőztem. Mindig újraveszem, többféle maszkot szoktam rendszeresen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Hatsumomo

2016. július 2.

Imádom ezt a pakolást. Tegnap használtam este és az arcom még mindig puha és szép sima. Az illata csodálatos nem az az émelyítő kategória. Az árát teljesen megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lactate