Schaebens

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsannus, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A készítmény alaposan és gyengèden tisztítja bőrét. Minden bőrtopusra hasznàlható. A napi szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől szabadalhat meg a maszk használatával. A termèkben található vitaminok és ásványi anyagok frissitik és regenerálják az arcbőrt. A maszk használata serkenti a bőr egészséges működését. Az eredmény làthatóan tiszta és egészséges bőr.

csemezb

2018. június 21.

Többet ilyet se veszek!
A színe, a csillogása, az illata nagyon tetszett. Felkentem, azt hozzátenném, hogy NEM vastagon. És kb még több, mint a fele a tasakban maradt, így azt dobhattam ki, mert összeállt egy nagy ragaccsá. 45 perc után, mondom most már leszedem. Aha! Csak szerettem volna leszedni, lehúzni nem lehetett, nem száradt meg szépen, mint ahogy kellett volna, egy ragacsos valamit huzigáltam az arcomon, aztán amikor még mindig nem jött le, megpróbáltam lemosni, konkrétan vakarnom kellett a bőrömet, hogy lejöjjön, és a sok vakarás meg sikálás miatt konkrétan olyan vörös lett a fejem, mint egy paradicsom, és égett is. Legalább lehúzni lehetett volna rendesen. :( Csalódott vagyok, nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Többet ilyet se veszek!

Judy101

2017. november 16.

Nekem fél óra után sem szárad meg annyira, hogy szépen lehúzzam, de lehet, hogy nem léne mindig az egész tasakot felkennem (ez már az én bajom). Nagyon szeretem az illatát, és felfrissül tőle az arcom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

LauraDorina

2016. december 23.

Új fajtát használom, az igazán jó. Friss érzetet hagy és egybe lehúzható. Szeretem, bár csodát nem művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

fancsusz

2016. szeptember 27.

Hat ez egy nagy kalap szar!
Osszevissza nyulik,ragad,lehuzni nem lehet teljesen de lemosni se...a boromet kiszaritotta...ugyhogy nem ajanlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Hat ez egy nagy kalap szar!

szluca

2015. május 2.

Szeretem! Különösebb csodát nem művel az arccal, de határozottan kellemes érzést hagy maga után: tisztít, de nem szárít. Imádom a színét, és hogy lehúzható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol