Schauma

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Hajápolók

Selymes fésülés hajápoló spray nehezen kifésülhető, fénytelen hajra. Azonnali kifésülhetőség - nem kiöblítendő. Csomósodás gátló hatással. A lenyűgöző fényért és rugalmasságért. Az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit. Jobb kifésülhetőségért.

bettina28

2018. szeptember 27.

Az illata finom, a hatása jó és az ára szuper. Anyukám használja már egy ideje, ő esküszik rá. Amikor kipróbáltam én is tapasztaltam hogy sokkal sokkal könnyebben fésültem a hajam, szinte siklott a fésű a hosszú hajamban. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

vvivien

2018. szeptember 18.

Jó az illata könnyebb vele a kifesules viszont elég sok kell belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Jó az illata könnyebb vele a kifesules viszont elég sok kell belőle

Sugicka

2018. augusztus 12.

Az illata nagyon kellemes. A hatása.... hát a fene tudja, nekem túlzottan puhává tette a hajam, teljesen tartás nélküli lett, viszont könnyen kifésülhető, ami nálam nagy fegyvertény.
Nem újravevős, de egy próbát megért, el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nem újravevős, de egy próbát megért, el fogom használni.

maximilla

2018. augusztus 10.

Nagyon jó fényes,és az illata is tetszik. Jól formázható vele a haj! Szuper !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon jó fényes,és az illata is tetszik. Jól formázható vele a haj! Szuper !

szolisz

2017. július 3.

Nekem sem nagyon jött be, a fodrászom ezt használja, innen tetszett meg igazából az illata, illetve azt hittem, hogy ettől lett olyan lágy a hajam...
Tévedtem sajnos :( Elhasználom, de nem veszem meg újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Tévedtem sajnos :( Elhasználom, de nem veszem meg újra :(

Jelizz

2017. március 17.

Regen utaltam. Majd ujra vettem. Sampon illata van ,nem draga ad blamit a hajnak puhanak erzem de semmi mast 😀 vettem inkabb egy pantene balzsam sprayt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

hedjulaa

2017. február 15.

Nagyon jó cucc! Nekem a loknisan göndör hajamhoz kellett valami, ami segít a kifésülésnél és a beszárításnál és ez nagyon hatásos volt. Az illata pedig fantasztikus és hosszan tart. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Polli

2016. november 11.

Nemrég kezdtem el használni, nekem nem igazán vált be. Illata kellemes, árban kedvező, de nálam pont azt nem nyújtja amit ígér, mert egyáltalán nem teszi könnyebbé a hajmosás utáni fésülködést. Legalább 10 fújásnyi kell belőle, hogy kicsit könnyítsen a fésűnek, a Gliss Kur-nál elég 2-3, és máris szinte végigcsúszik a hajamban a fésű...Elhasználom, ha már megvettem, de többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

veresadrienn

2016. október 27.

Én azért vettem meg, mert a termesztésen hullámos hajam nagyon hamar gubancos lett és szerettem volna valamit, ami ezt megelőzi. Ebből a számpontból nagyon bevált. Az illatát imádom és másnap, de van hogy még harmadnap is érzem a hajamon, ami érezhetően puhább is hajmosás után. Az ára szinten pozitívum számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

AlexaRed

2016. szeptember 5.

Sajnos nagyon korpásodik tőle a hajam, amit kifejezetten sajnálok, mert tetszik az illata, tényleg kifésülhető lesz a hajam és puha. Alkalmanként belefér a használata, de inkább keresek másikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.