Schauma

Ár:   825 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajápolók

A gyapjút és aloevera kivonatot tartalmazó balszam gyengéd a fejbőrhöz. Ajánlott enyhén vagy erősen zsírosodó hajra.

Cicuka22

2017. augusztus 30.

Nem vagyok elájulva tőle, de nem is rossz. Igazából én semlegesnek érzem. Nem ront, de nem is javít a hajam zsírosságán. Csak a hajvégeire fújom amúgy is, így nem tudom eldönteni zsírosítja-e vagy sem. Az illata elég erős és második helyen szerepel az alkohol, így nem valami jó termék. Kiadós. Viszont pl. ha nagyon összegubancolódik a vékony szálú, hosszú egyenes hajam, akkor ezzel is nagyon nehéz kibontani. Gyenge ehhez a művelethez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Blackxentric

2016. augusztus 8.

Nem is tudom mikor vettem már, de még mindig nem fogyott el. Egy hónapig tökéletes, szép puha a hajam, ha használom, aztán száraz lesz az egész a továbbiakban. Folyamatosan nem tudom használni. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Kuro

2015. augusztus 20.

Balzsam helyett vettem. Zsíros hajam van, hajmosás után ezzel fújom be, aztán szárítom. Így nekem tökéletes, a zsírosodást kordában tartja, az illata pedig nagyon tetszik. Meglepő módon a hajvégeimet nem szárítja, mint koffeines testvére, inkább puhává varázsolja. Ha száraz hajra fújom, akkor valóban mattá teszi a hajat és szárazzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

zsofbar77

2015. augusztus 18.

A szilikonmentessége miatt kap 2 csillagot. De ennyi alkohol minek egy hidratáló spraybe????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Samantha

2015. augusztus 9.

Tegnap az Intersparba vettem. Tényleg nagyon jó. Mintha a hajamnak lett volna kitalálva.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ylexe

2015. augusztus 8.

Szuper az illata, tökéletes az adagolója, és jót tesz a hajvégeimnek szárítás előtt. Újraveszem, amúgy irtó lassan fogy ;) hajtőre sosem fújom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

dorcus89

2015. május 17.

Már a fél flakonnal elhasználtam, bár egy ideig pihent de visszatértem hozzá. Kellemes az illata és tényleg könnyebben fésülöm ki tőle a hajam, nem zsírosít, nem szárít. Nem venném újra, de csak azért mert váltok szilikonmentes termékekre, de egyébként jó áron jó terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

nagyerika28

2015. február 7.

A kifésülést nem segíti, nem vettem észre hogy később zsírosodna a hajam és nem is olyan fényes mint más spraytől.Elfújkálom ha már megvettem de soha többet nem rakom a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

heim.mesi

2015. január 7.

Minden hajmosás után használom, sokkal könnyebben ki tudom fésülni a hajamat. Az illatát is szeretem, a hajam nem zsírosodik olyan gyorsan, és sokáig elég.
Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!

kivina

2014. december 10.

Vizes hajvégre fújom. Puhább hajban reménykedtem. Újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Vizes hajvégre fújom. Puhább hajban reménykedtem. Újra biztos nem veszem.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.