Best of Beauty 2019

Schauma

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2014. február 15.

Kategória:   Hajápolók

Gyorsan zsírosodó hajtövekre és száraz hajvégekre.

Mandy133

2019. március 24.

Alig van illata, szálkás lett tőle a hajam, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Alig van illata, szálkás lett tőle a hajam, biztos nem veszem újra.

cippala0316

2018. július 21.

A hajam konnyen fesulheto lett tole, de semmi mast nem tapasztaltam a felsorolt jotekony hatasokbol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

pilleriin

2017. május 15.

Az eddigi legtutibb, amit használtam, nem nehezíti el a vékony szálú hajamat, egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást. Nem fontos dolog, de az illata is isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

tbogika

2017. április 17.

1 évig használtam a zöld schauma sampont mellé, tette a dolgát, jó volt. Egy idő után további ápolás céljából leváltottam hajpakolásra, azóta más balzsamot használok. Viszont 4 csillagot tud adni, ár-érték arányban megfelelő termék, nem nehezíti el a hajat, de azért csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

narancsdzsem

2017. április 8.

A hajolaj előtt mindig használok balzsamot azért, hogy könnyebben kifésülhető legyen a hajam. Ő ezt túlteljesítette, mert szárazon is hajlandó loknisodni. Finom illata van, és nem is drága, pozitívan csalódtam benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

Dora961

2017. január 18.

Elég gyorsan zsírosodik a hajtövem, szóval gondoltam kipróbálom ezt, hátha segít, de sajnos nem segített, sőt szerintem rosszabb lett tőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Sipor

2016. december 30.

Egyszer nyaralásra elfelejtettem hajbalzsamot pakolni. Kicsi volt a választék, ahová mentünk, ez a balzsam tűnt a legszimpatikusabbnak.
Az illata csodálatos, de a hajvégeket nem táplálta, nagyon szárazak maradtak. A legvégét nem is használtam el. Nekem kicsit gagyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

siss

2016. november 30.

Összességében szerettem ezt a balzsamot,bár kicsit lágy állagú és hajlamos volt a vizes hajról lecsöpögni.Én csak annyit várok egy balzsamtól,hogy könnyebben tudjam kifésülni a hajam és valamennyire hidratáljon,ezt mind hozta is.Kellemes illata volt,olyan citrusos-virágos.A végére eléggé meguntam ezt az illatot,de nincs kizárva,hogy valamikor újraveszem.Hajtőre sose teszek és az első samponozás után balzsamozok,így nem zsírosítja le a vékonyszálú és kevéske hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

StrawberryGarden

2016. november 13.

Én abszolút szeret-nem szeret kapcsolatba vagyok vele!
Szeretem mert: szilikon mentes, és a hatása csodás! Segített a száraz hajvégemen, és a zsíros hajtövemen, könnyen kifésülhető a hajam tőle, és szép fényt is ad neki.

Nem szeretem mert: iszonyatosan nehéz kimosni a hajamból. Első használatkor 20 perc öblögetés után azt gonoltam, hogy a szappanos, csúszós érzet az már a balzsam hatása. Aztán ahogy száradt a hajam, és egyre ragacsosabbá vált, rá kellett jöjjek, hogy ez nem a hatása, csupán a ki nem mosott termék.
Először azt gondoltam ez nem fog zavarni, de most a második flakon felénél már ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy új balzsam után nézek. Egyszerűen eszméletlen sok idő kimosni a hajamból (váll alá érő, dús hajam van) és megőrülök tőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Én abszolút szeret-nem szeret kapcsolatba vagyok vele!

niki123

2016. július 20.

Update: Ha lehetne adnék rá még egy plusz csillagot. Kíváncsiságtól vezérelve kipróbáltam a Garnier egy balzsamját, ami itt krémmánián jó értékelést kapott. Azonban azzal kellett szembesülnöm, hogy a hajam sokkal gyorsabban zsírosodik mióta ezt lecseréltem. Soha többet nem teszek ilyet :)

Nekem bejött ez a balzsam. Szép selymes volt utána a hajam (annak ellenére, hogy az eddigi szilikon mentes samponok, balzsamok rettentően száraz érzetet hagytak maguk után). Mintha a hajtövem is kicsit később kezdett volna zsírosodni, ami tök jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.