Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Samponok

Erősíti, táplálja és védi a hajat, valamint könnyen fésülhetővé teszi azt. Hosszú hajra.

Kingácska0807

2018. március 11.

Megfelelő a habzása, kellően tisztít. Az illata kellemes,az ára is kedvező,viszont balzsam után is szárazkás a hajam tőle sajnos. Olyan közepesnek mondanám ezt a sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

szirimiri

2017. március 6.

nagyon szeretem a schauma samponjait, ezt is használtam már. semmi rosszat nem tudok róla írni, jó illata van, nem szárít vagy irritál. jó kis cucc. úgy emlékszem, kicsit többet kell nyomni, hogy jól habozzon, de ettől még 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

adrika0417

2016. október 26.

Nekem ez a sampon abszolut bejon. Amiota nem szoke a hajam (vissza lett festve barnara) azota ugye megnott 😊 Es kerestem vmi jo sampont hosszu hajra es rossmanba raakadtam. Mivel itt nemvolt rola velemeny igy kicsit felve mostam meg vele a hajam, de csak pozitivat tudok rola mondani. Mosasnal mar erezhetoen puhabb tole a hajam es konnyebb kifesulni is. Teljesiti amit iger. Plusszba dusit is es isteni az illata! 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycol Distearate, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.