Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 7.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Krém és olaj sampon - törékeny és szálkás hajra. A vanília virág illatú krém sampon argán olajat tartalmazó formulája regenerálja a haj sérüléseit és a szálkásodást. Az ellenállóbb és rugalmasabb hajért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Pappetra99

2017. július 9.

Nagyon jó termék ,szerettem ezt használni. Míg ezt használtam balzsamra sem volt szükségem ,mert nélküle is könnyen készülhetővé vált a hajam. Szép fényt adott , selymes puha tapintást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

kisenikoke

2017. január 29.

Én szeretettem ezt a sampont.
Jó, hogy bárhol bármikor kedvező áron beszerezhető. Kellemes illata van és jól tisztít.
Nem tapasztaltam semmilyen negatív hatását, egyszerűen megmosom vele a hajam és tiszta lesz. Én pont ezt várom egy sampontól.
Jogosnak tartom az 5*-ot mert ár-érték arányban kiváló termék és valódi nagy előnye, hogy könnyű hozzájutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Én szeretettem ezt a sampont.

Nika25

2016. december 27.

Szép fényes lett tőle, de mivel olajat tartalmaz sajnos elég hamar zsírosodott, az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam. Az illata amúgy nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

vikcsi

2016. július 19.

Szép lett tőle a hajam, de csak 1 estéig tartott a "csoda", másnapra már zsíros volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Szandus199315

2016. június 23.

Régen használtam, de úgy emlékszem, hogy szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Régen használtam, de úgy emlékszem, hogy szerettem. :)

Dorci24

2016. június 23.

A töredezett hajamra szereztem be SOS megoldásként. A hajam állapotán javított, nem zsírosítja, fényes és gubancmentes lett tőle. Az illatát pedig nagyon szeretem. Plusz pont, hogy szilikon mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Katerina

2016. június 10.

A zsíros tövű, száraz végű hajamat rendkívül zsírossá tette. 1 nap után olyan volt, mintha 4 napos lenne a hajam. Esélyt adtam neki, elhasználtam a tubus 3/4-ét, de a többi a kukában landolt. Pedig az illata isteni. Szomorú vagyok. Nagyon szerettem volna, ha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

KupaiVirag

2016. június 5.

SOS szereztem be, az rémlett, hogy használtam én már ezt a sampont, de aztán az illatából rájöttem, hogy nem, még nem használtam. Na de most! Először is, a Müllerben mindenféle akció nélkül pontosan annyiba került a 400ml-es kiszerelés, mint a 250ml-es, nyilván jó magyar emberként csak azért is betuszkolom a táskámba... :D Tehát hihetetlenül olcsó és hihetetlenül nagy kiszerelés, nem vártam tőle túl sokat, de csalódtam, persze pozitívan. Isteni finom kókuszos süti illata van, mint kókusz imádó, gyűjtő és üldöző persze, hogy egyből beleszerettem, egyszerűen imádom. Az állagával ki vagyok békülve, nem szoktam kétszer átmosni a hajam, már az első körben is nagyon jól habzik és tisztít, de kipróbáltam kétszerre is és tényleg eszméletlen jól habzik (a natúrsamponok után a habot a hajamon úgy lesem, mint falusi gyerek a villamost). A hatása, nos, nem váltotta meg az életemet, nem kaptam vissza egy teljesen más állagú hajat, de hozza az átlagot, jól tisztít, elég 4 naponta hajat mosnom és nem szárít, a hajvégeimet sem, ami nálam külön plusz. Az egyetlen negatívum, hogy az illata nem tartós, de ár-érték arányban 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

Horvathangelika1

2016. május 2.

Nemtudom, nekem ez a sampon nem jött be.. egy éve kb csak schauma samont használtam ( ami a legjobban bejött az a keratinos) de ahogy átváltottam más termékekre egy schauma se jön be. De azelőtt jó volt , ezért érdemel 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

kicsiboszi

2016. február 28.

Szívesen váltogatom a samponokat, a legtöbbel elégedett vagyok. Ezt is szeretem, illata, állaga, hatása megfelel. Hanem a férjem... Csak ezzel hajlandó hajat mosni évek óta, ha nincs otthon, duzzog. Szerinte csak ezt használva tudja szépen kifésülni a haját, és ettől a legpuhább. A haja a derekáig és és szép egészséges, úgyhogy csak tudja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.