Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő ápoló formula festett vagy színezett hajra. Védi a hajszínt, táplálja a hajat és újjáéleszti annak tündöklő ragyogását. A gyönyörű, festett vagy színezett hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikon-és színezékmentes.

fairynorah

2019. december 8.

Olyan kis meh...egyik hétvégén hajmosás előtt vettem észre, hogy hajaj,nincs balzsamom... A kisboltban ez volt az egyetlen szilikonmentes balzsam, sok választást nem hagyott :D Nem hidratál eléggé (göndör, porózus hajam van), és kis folyós állagú, gyakorlatilag 3 mosással elfogyasztottam a flakont.Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Dashley

2018. április 1.

Most vásároltam, de már az első használat után beváltotta a hozzá fűzött reményeim. Selymes lett tőle a hajam és szépen kihozta a színét. Az illata kellemes ráadásul napokig érezhető. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Vali95

2018. február 19.

Nagyon tetszik az illata, és puha lesz tőle a hajam hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nagyon tetszik az illata, és puha lesz tőle a hajam hajmosás után.

Kicsijó

2017. november 19.

Annyira nem jott be mint a samponja :( a hajam csak ugy issza magaba,viszont nem erze azt,hogy segitene is valamit. Az illata neki is jo es az allaga is,de kb ennyi. Annyira nem rossz,de nem is olyan jo. Igazabol olyan semilyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

gulbulbogar

2017. november 3.

A hajam színét úgy,ahogy védi, fakó és gubancos lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

A hajam színét úgy,ahogy védi, fakó és gubancos lett tőle a hajam.

jubileum

2017. július 18.

Jó hosszan hagytam hatni hajmosás előtt, és elég látványos eredményt hozott, ráadásul az illata is elég tartós annak ellenére hogy utána samponnal mostam ki (sose tudom csak öblíteni a hajam pakolás után, akkor lenne aztán zsíros) működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Zsokaa

2017. június 6.

A balzsamom kifogyott, gyorsan kellett vennem egyet. Erre esett a választásom. Az üzletben jó volt az illata, már jött a jó idő, és örültem végre egy ilyen gyümölcsös illatnak. A hajon alig érezhető, mármint nem "csúszós" mint a legtöbb balzsam. Ezt eleinte kicsit furcsának tartottam, de nincs bajom vele, főleg, hogy​ könnyebben kifésülhetővé teszi a hajat. Még így is jó volt, hogy nem a samponjával együtt használtam. Azóta beszereztem a sampont is és a második balzsamot. Az ára szerintem rendben van, sokszor akciós és kupon is szokott hozzá lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

cooleva

2017. május 24.

A samponjával ellentétben ez sajnos nem vált be. Tocsogósan zsírosította a hajam..akármennyire finom is az illata, kidobtam:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Amadea

2017. május 13.

Annyira szerettem volna, ha működik a hajamon ez a balzsam... az hagyján, hogy hamarabb zsírosodott, de olyan volt, mintha kiszívta volna a festett szőke színt.:oo Sokkal fakóbb lett. Annyira elborzadtam, hogy azóta se mertem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Kamerion

2017. május 4.

A samponjával próbáltam együtt, úgy sok volt a hajamnak. Nagyon kellemes illata van, egy másik samponnal egész jó volt. A színvédelemnek nyomát sem láttam, de szerintem ez amúgy sem a balzsamon múlik. Nem éri meg ezt a fajtát megvenni, van jobb Schauma balzsam is ennél, olcsóbban. Ettől függetlenül nem rossz termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.