Schauma

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápoló formula sérült hajra töredezett hajvégekkel. Segít kontrollálni a göndörödő, szálló hajat, csökkenti a haj töredezettségét és segít megelőzni annak újbóli kialakulását. A sima & egészséges kinézetű hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Regeneráló és hajtöredezés gátló,szilikon- és színezékmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zonga

2020. május 24.

Én szeretem, a párjával (sampon) együtt. Nem csodaszer, de szereti a hajam. Kellemes az illata, jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

wildrose

2020. február 4.

Kellemes, gyógynövényes illatú, jó állagú balzsam, könnyen eloszlatható, könnyen kiöblíthető, nem nehezít el, de samponjával együtt használva is csak közepesen táplálta a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

francais

2018. január 2.

Nekem is elnehezítette a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Nekem is elnehezítette a hajam

Enkelenke

2017. május 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem mintha elnehezítené, és szálassá tenné a hajam. Még egy esélyt adok neki, ha nem lesz jobb, akkor kuka. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

eniko04

2017. április 24.

Nyertem egy DM-es játékon, de mivel parabén van benne, ezért magamtól biztos nem vettem volna meg. Kipróbáltam, de nem táplált túlságosan, sőt inkább száraz volt tőle a hajvégem. Nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

doreszka94

2017. március 23.

Kellemes illatu, ahogy a sampon is. Vizes allagu, ebbol kifolyolag nem gondoltam tul taplalo balzsamnak. Viszont puha, sima es fenyes lett utana a hajam. Samponjaval egyutt hasznaltam, elso benyomas a balzsamrol. Nem rossz, egy probat meger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.