Schauma

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Hajápolók

Az ásványi-kollagén-komplexet tartalmazó formula tisztítja és megerősíti a hajat. A jobb kifésülhetőségért és az észlelhetően hosszantartó dússágért. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és megerősíti annak gyenge részeit. A maximálisan erős hajért.

Szilikonmentes.

Qetuo13579

2018. május 6.

Nekem nem kölcsönzött nagy volument!
Nem azt mondom hogy rossz volt! Jó volt az illata, aranyos... De semmi extra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Nekem nem kölcsönzött nagy volument!
Nem azt mondom hogy rossz volt! Jó volt az illata, aranyos... De semmi extra

Viki0922

2018. március 30.

Nem volt jó kb. semmire.
a két csillagot is csak az illatára kapja, meg arra hogy szépen fénylett tőle a hajam (míg vizes volt) :)
Nem ajánlom, pénzkidobás volt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nem volt jó kb. semmire.
Nem ajánlom, pénzkidobás volt:D

missmomsen

2017. október 20.

Meglepett, szilikonmentesek mindig kiszárítják a hajamat, ettől viszont olyan puha lett, mint az elséve balzsamomtól. Illata is nagyon jó. Bár nem értem egy hajbalzsamra minek írják, hogy dúsító, esélyes, h nem a hajtövekre keni az ember... :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

siss

2017. március 30.

Ez a balzsam HABZIK a hajon. :D Frankón felhabosodik ahogy beletapicskolom a hajam hosszába,krémes-habos állaga lesz.Baromira meglepődtem első használatkor,soha nem találkoztam még ilyennel.
Viszont ez a Schauma nekem nem vált be.Vékonyszálú,kevés hajam van,így a dúsítás nem játszik,de ettől a balzsamtól lelapult,összeeső hajam lesz.Az eddig próbáltaktól jobb tartású szokott lenni.Az illata amúgy nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.