Best of Beauty 2019

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 8.

Kategória:   Hajformázók

Collagen-Complex-szet tartalmazó formulája erősíti a hajat és rugalmasságot biztosít a hajvégekig. Az intenzív ápoló vitaminokat tartalmazó formulának köszönhetően a Schauma erős és fényes hajat biztosítva erősíti és ápolja azt.

erika81

2015. május 30.

Nem igazán használok samponon és fésűn kívül mást a hajamra, mert gyorsan zsírosodik.
Újsághoz volt csomagolva ez a termék még tavaly augusztusban. Szerintem azóta kb. 6-8 alkalommal használtam. Az illata nagyon kellemes, viszont annyira nem csinál semmit a hajammal, hogy mindig elfelejtem használni.
12 hónap van rá írva, addig használható. Ha addig nem fogy el szemrebbenés nélkül fogom kidobni.
Nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Nem rossz, de nem is jó.

Bnemrita

2015. május 20.

Egy kedves KM-társtól került hozzám, DE..., kifejezetten nem tudom ajánlani senkinek. Eddig 2 x próbálkoztam vele, hátha csak én vagyok a béna. De úgy néz ki nem. Nedves, mosott hajra kell felvinni. Én ezt mindkét alkalommal meg is tettem. Kb. diónyit az átlátszó zselészerű valamiből. Konkrétan csimbókossá tette a hajamat. Alig tudtam megszárítani. Szárítás után úgy nézett ki, mint egy madárfészek, kócos, igénytelen benyomást keltett mindkétszer a hajam, de mivel mindkét alkalommal reggel - rohanvásban - mostam hajat (samponnal és balzsammal) és sietősen készülődtem, nem volt idő arra, hogy lemossam és újrahidratáljam pl. balzsammal a hajamat. Most két nap is ilyen igénytelen hajjal jöttem dolgozni, amit hajráffal próbálok pl. ma is elviselhető kinézetűvé alakítani. Nem nagyon sikerül. Többet ezzel a termékkel nem próbálkozom, nem vált be, de nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.