Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2017. január 6.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam a vékonyszálú, igénybevett hajra ápoló Q10 kivonattal.

Kitsyke

2020. január 21.

Hat nekem sose hasznaltak ezek a drogerias balzsamok, de kaptam, igy kiprobaltam.. nem rossz, nekem tobbet er mint barmelyik gliss kur... fogyjon el, es ennyi... keverni is szoktam fodraszkellekes balzsammal, ugy jobb. Illata nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Aprilla

2018. június 13.

Régen használtam a Schauma Q10 samponnal együtt, de nekem nem vált be. Negatívuma: nem ápolta a hajam.

Se nem pozitív,se nem negatív: az illata átlagos, semmi extra.

Ez tényleg a nem árt,nem használ kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Se nem pozitív,se nem negatív: az illata átlagos, semmi extra.

Ez tényleg a nem árt,nem használ kategória.

Akara

2016. december 15.

Egész jó, csak a hajam aljára használom, mert az széttöredezik, ha szilikonmentes terméket használok csak (a hajam többi részén csak natúrkozmetikumok). Az illata nem lesz a kedvencem, de olcsó, és a hatása teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Csirip74

2016. november 13.

Régen volt ilyenem...nem hagyott mély nyomokat...szerintem a nem árt, nem használ kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Gica81

2016. augusztus 17.

A samponnal együtt használom. Az állandóan összekócolódott hajamat könnyen ki tudom fésülni ennek a balzsamnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

szabopetra

2016. május 8.

Imádom a schauma termékeit és ez sem okozott csalódást szép fényessé teszi a hajat és jól megerősíti biztos hogy újra fogom
venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

venni.

diana94

2016. január 19.

Hajközéptől lefelé szoktam használni és nem tudok negatívumot mondani rá. Könnyebben kifésülhető lett a hajam tőle, nem száll összevissza..ami nálam csoda , mert nagyon vékony szálú a hajam. Nem is gyengítette el, mint az eddig próbált balzsamok.Finom illata van.Úgyhogy összességében elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

tundemaria

2015. december 3.

Hosszabb ideje a fürdőszoba lakója. Nekem a hajam tartós használat után és nyáron egyértelműen korpássá tette. Egy idő után már kétnaponta kellett volna hajat mosni, akkor váltottam másra. A család más fiatalabb tagjának nagyon hosszú és vékony szálú hajára egyelőre, úgy tűnik, hogy beválik, mert nagyon jól kifésülhető és fényes lesz tőle, de nem lesz olyan könnyen szállós, kezelhetetlen. Az illata kellemes, egy darabig még marad a fürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

Kingácska0807

2015. július 30.

Szerettem. Puha,finom tapintású hajat kölcsönzött használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Szerettem. Puha,finom tapintású hajat kölcsönzött használat után.

EmmaHeather

2015. június 23.

Hm...eddig nem használtam.. Anyu vette meg magának, az övé. Tegnap felraktam egy kókuszolajos pakolást, majd az azt követő hajmosás után egy Baleás balzsammal próbáltam "felpuhítani" a hajam..nem sikerült. Paranormális vagy sem, de vizesen is durva tapintásúnak éreztem a hajam még egy ilyen tápláló pakolás után is. Gondoltam nem oszt, nem szoroz ha kipróbálom ezt a balzsamot még mielőtt teljesen kiöblítem a hajam. Láss csodát! Selymes tapintású lett tőle, és még megszárítva is könnyed esésű! Azt hiszem elbúcsúzom a Baleás szilikonmentes riválisától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.