Schauma

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jizunew, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Hajápolók

7 gyógynövénykivonatot, valamint aktív hatóanyag-kombinációt tartalmaz, melyekn ápolják a hajat, és megakadályozzák a gyors zsírosodást. A hajöblítő balzsam használatával a haj rugalmas, lágy, csillogó fényű és könnyen fésülhető lesz.

Ndr

2017. szeptember 16.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt, én évek óta ezt használom és hiába kísérletezem más balzsamokkal mindig visszatérek ehhez mert tökéletes. Könnyen kifésülhető tőle a hajam és szerintem mindent tud amit egy balzsamnak kell. Csak a hajvégekre teszem fel ezért nálam nem zsírosít. Nálam 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

pilleriin

2017. március 28.

Kollégista voltam, és gyorsan kellett egy hajbalzsam, így megvettem a koli mellett lévő boltból ezt. Rossz döntés volt sajnos. Nagyon elnehezítette, zsírosította a hajamat, pedig csak a hajvégekre tettem belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

mmermaid

2016. december 7.

A régi Golfot használtam sokáig, az nagyon jó volt, ez a mostani nem is hasonlítható hozzá. Csak a hajvégekre használtam, heti 2 hajmosással egy hónap alatt elfogyott, így nem túl gazdaságos. Semmi pozitív hatása nincs, nem lett könnyebben kifésülhető, nem adott fényt, inkább csak elnehezíti és zsírosítja a hajat. Az elődjéhez képest eloszlatni sem könnyű, lecsúszik a hajról. Ugyan nekem kárt nem tett a hajamban, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Midwinter

2016. szeptember 13.

Nekem ez a balzsam nagyon-nagyon nem vált be. Gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van, a hajtövek zsírosodását egyáltalán nem oldotta meg, viszont úgy kiszárította a többit, hogy filcesedni kezdett tőle.. Soha nem hittem volna, hogy egy balzsam képes ennyire tönkretenni a hajam. Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Mananna114

2015. szeptember 23.

A régi balzsamát nem ismertem. A mostanival nem igazán vagyok elégedett.

Hajam ugyanúgy zsírosodik tőle. Szeretem mert, könnyen kifésülhető utána a hajam, de erre más balzsam vagy spray is tökéletes. Számomra a sampon és a balzsam a 7 gyógynövénnyel egyáltalán nem vált be, allergiámat kihozzák, órákig szenvedhetek használata után. Véleményem szerint a hajam töredezettségét nem a balzsama hanem a gyakori hajvágás teszi széppé. Emellett más terméket is használok hajmosás után. Annyira lágynak sem érzem tőle a hajam, mint amit ígér. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

A régi balzsamát nem ismertem. A mostanival nem igazán vagyok elégedett.

tátombák

2015. január 10.

A régi Golfot nagyon szerettem, azt hittem ez ugyan az, csak új csomagolásban

Ritkán használok balzsamot, általában csak télen, ha nagyon kiszárad a hajam. A réginek 6 csillagot adtam volna, annyira jó volt. Nem csak hogy a szárazságon segített, hanem az egész hajam szép és kezelhető lett tőle.

Kicsit már úgy éreztem, hogy csak az idő szépítette meg az emlékeimet róla, amikor ez az "új kiszerelésű" jött velem haza, és nem éreztem azt a hatást, mint a réginél. Ez szerintem sűrűbb, nehezebben oszlatható és nem is olyan hatékony.
Viszonyítási alapom nem igazán van a többi balzsamhoz képest, kicsit gyengébben teljesített az elődjénél, így 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

A régi Golfot nagyon szerettem, azt hittem ez ugyan az, csak új csomagolásban

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Barnás sárga.