Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Nem Kiöblítendő Hajápoló Spray Homoktövis Kivonattal

Schauma

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Hajápolók

Vitalizálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, segít visszaállítani a haj természetes rugalmasságát, simaságát és ragyogását. A homoktövis ismert gazdag C-vitamin és anti-oxidáns tartalmáról. Az egészségesebb, élettel telibb hajért.

Fakó,tartás nélküli hajra.

hdora87

2018. október 23.

Már jó ideje használom és nagyon szeretem. Az illata is tetszik, a hajam puha és jól kifésülhető lesz tőle. Az ára megfelelő, szerintem máskor is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

almarek

2018. szeptember 1.

Szeretem az illatát, frissíti a hajam, és könnyebb kifésülnöm, ha ezt használom. Hidratálhatna jobban, de így is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

maximilla

2018. augusztus 10.

Szuper,nagyon szép fényes lesz a hajam,és jó tartást ad,és az illata is kellemes. Én amúgy is Schauma párti vagyok,és ez az egyik legjobb termékük. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

karagass

2018. április 20.

Jó fényt ad a hajnak, az illata nagyon finom, nem teszi nehézzé a hajat és valóban megkönnyíti a kifésülést, egyszer talaltam ilyet, de akkor bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Csipetke

2018. április 5.

Nagyon finom illata van. Én ezeket a hajbalzsamokat részesítem előnyben. Ami fújós és nem kell kiöblíteni. Mikor először használtam egy kicsit megijedtem mikor elkezdtem fújkálni a nedves hajamra, mert egy kicsit olyan érzésem lett mintha egy kicsit összeragadt volna. De aztán ahogy elkezdtem eloszlatni rajta szerencsére elillant. És selymes, puha lett tőle a hajam. Könnyen kitudtam fésülni és szép fényes lett tőle. Hullámos hajam van de ez a termék rendben tartja a rakoncátlan kócos hosszú hajamat. Szuper termék a sampont is megfogom venni hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Moony

2018. március 5.

Hívogatott a csomagolása, és mivel a homoktövist minden formában szeretem (tea, lekvár stb), hát jött velem haza. Illatra tényleg kicsit barackos, de nagyon kellemes, hajon is sokáig érezhető. Kifésülést tényleg segíti, és fényt is ad. Nedves és száraz hajra is szoktam használni. Ő is újravevős, ahogy szinte mindegyik Schauma spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Brygo

2017. december 16.

Anyukám haján és a sajátomon is katasztrófa.. Mintha még gubancosabbá is tenné, ha sokat, ha keveset fújok.. Ennél még sajnos az is jobb, ha nem teszek rá semmit.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Jelizz

2017. július 9.

Nekem megmindig barack illata van 😀 kellemes kis spray,hajmosas utan hasznalom ,ad egy kis fenyt a hajnak es illatot. Mast sajnos nem vettem eszre. Egy jobb minosegu hajapolot szeretnek ami jol teljesit . Szoval keresem az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Natuska

2017. május 17.

Nagyon-nagyon finom az illata, már csak ezért is imádom!! :D Ráadásul nagyon tartós is! A kifésülés is könnyebb vele, illetve fényt ad a hajnak. Tuti, hogy újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Mia79

2017. április 18.

Egyszerűen imádom! Végre egy szilikonmentes termék, amitől olyan a hajam, mint a selyem! Nem zsírosít pedig egy héten egyszer mosok hajat, az illata is fantasztikus és tartós! Külön öröm, hogy nagy kiszerelés megfizethető áron! Mindenképp újravevős, nem kérdés az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.