Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon
Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon

Schauma

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. október 31.

Kategória:   Samponok

erasm98

2018. december 22.

Az én fejbőröm nagyon nem bírja a schauma samponokat. Elképesztő, hogy mennyire korpásodom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

viviendiamond91

2017. február 6.

Számomra semmivel sem volt jobb, vagy rosszabb mint bármi eddigiu sampon amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

sweetmedusa

2017. január 24.

Fú erről a samponról az az egyetlen emlékem, hogy teljesen meg voltam bolondulva az illatáért! Ha lehet még kapni, veszek, és jövök megírni, mit tesz a hajammal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Chi-Annie

2015. március 29.

A Schauma termékeivel szeretek kísérletezni, több bevált samponom is ebből a márkából került ki.
A szupergyümölcs változata ezzel szemben kész rémálom volt számomra, kiszárította a hajam, kezelhetetlen, kusza és kifésülhetetlen szénakazalt csinált a hajamból, ráadásul nekem az illata sem tetszett, nagyon műnek találtam. Több próbát is tettem vele, de nem lett jobba helyzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

PinkMagnólia

2014. október 13.

Hajmosás után szép volt tőle a hajam, szerettem az illatát (már szinte túl édes volt). Második nap iszonyatosan zsírosak lettek a hajtöveim, tehát nem használtam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

Rure90

2014. május 28.

Nagyon jó illata van, nem csinált nagy dolgot a hajammal, de nem volt rossz sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

lorik.laura

2014. január 10.

Szerettem ezt a sampont. A balzsammal együtt teljesedik ki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Szerettem ezt a sampont. A balzsammal együtt teljesedik ki. :)

Kalulu

2014. január 5.

Ezt használom 2 éve folyamatosan, és nekem tök jól bevált! :) Mondjuk az illata egy idő után nekem kellemetlen volt, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

muffinmonsuta

2013. december 25.

Amikor ezt használtam akkor puhább lett tőle a hajam.:) Illata elmegy. 3 csillagot megér.:D
UPDATE: Amit ígér azt beváltja kétségtelenül egy jó Schauma sampon,de számomra soha nem lesz szimpatikus ezért sem fogom újravenni. De ez miatt nem fogom lepontozni ezt a remek sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 25.

Kimi

2013. november 27.

Hol van ez a sampon? :( Nagyon remélem csak átmeneti állapot hogy nem lehet kapni mert a kedvencem... Többször újravettem, ami nálam ritka ha samponról van szó. Ápol és kellemes illatú, csak jókat tudok róla írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.