Scholl

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Nóri, az összetevőket feltöltötte: lupika, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lábápolók

Sarokbőr-repedés krém keratinnal, mely látható eredményt ígér 3 nap alatt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fehereszti

2021. augusztus 27.

Ez a krém tökéletes arra, amire való. Millió szert próbáltam már hogy teljesen pihe puha talpam legyen, a többi a közelébe sem ért. Valami fantasztikus, szerintem ezt egy életen át újra fogom venni, mert pár nap alatt megoldotta amit más lábkrém hetek hónapok alatt sem, sőt, már első használat során látványos volt a különbség. Szuper, picit magasabb az ára egy lábkrémhez képest de szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

georgia82

2021. augusztus 4.

Ez tényleg egy csoda, eltüntette az árkokat a sarkamról és tényleg már másnap látszott a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Avellana32

2021. június 29.

Igazi csodaszer. Évek óta küzdök erősen berepedezett sarokkal, semmi nem segített. 4 napja használom ezt a krémet és végre merek szandált húzni :) Még pár nap és szerintem teljesen megoldja a problémámat. Naponta kétszer kenegetem vele a sarkamat, utána egy zsepivel picit leitatom a felesleges olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

anianiko

2021. május 17.

Meglehetősen viseletes sarokra kezdtem el használni még évekkel ezelőtt, azóta többször megváltozott a csomagolása, de mindig újra veszem, mert bevált. A berepedezett sarkakat jól ápolja, több nap használat után lényegesen sokat javul az elhanyagolt sarok területe. Érdemes zoknit húzni rá éjszaka, különben csúszkálni fogsz felkenve a papucsodban is. Manapság néhány Balea lábápoló krémmel felváltva használom, mert próbáltam nyitni más krémek felé is, de ehhez korábban is mindig visszatértem. Kuponos napokon szoktam venni belőle, mert teljes áron kissé húzós (régebben még teljes áron is megvettem, ha kellett, de most már inkább a Baleásak közül választanék, ha nem lenne ez akcióban éppen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Timcsoki

2020. június 13.

Egy átlagos - az átlagos számomra azt jelenti, hogy előfordul a kiszáradt részeken néhány kis repedés, esetleg bőrkeményedés, nem pedig a húsig repedt mély árkokra gondolok, amit ha meglátna egy pedikűrős instant harakirit végezne magán-, kényesebb pontoknál előforduló bőrkeményedéssel, illetve sarkak kisebb berepedezéseivel szép elbánik, ettől függetlenül a heti, kétheti esetleg havi generált érdemes beiktatni/folytatni a használata mellett is (semmi extrára nem kell itt gondolni, max. egy kis habkövezés, vagy reszelés a körmök rendbetételének alkalmával, vagy szimplán bármikor zuhanyozás közben)!

Ami miatt mégis ajánlom az az, hogy rendszeres használat mellett szépen puhítja a bőrt és segít csökkenteni vagy késleltetni a sarokbőr repedezését

A krém állaga elsőre kinyomva a tubusból balzsamra emlékeztet, felkenés közben azonban megmutatkozik, hogy durván zsíros krémről van szó, ezért nagyon kevés kell belőle! Mindenképpen estére ajánlom, lehetőség szerint úgy, hogy zoknit is húz az ember a lábára, mert marha lassan szívódik fel!

Hosszabb távú hatása nagyon látványos, selymes puha lábakat eredményez, remek szinten tartó-javító krém! Ár/érték arányban elégedett vagyok, pedig rengeteg lábápolót kipróbáltam már!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

wildrose

2020. május 16.

Közepesen testes lábkrém átlagos felszívódással, nagyon szépen ápol és csodásan puhítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

niki123

2020. január 6.

Nagyon le volt értékelve, így nem is néztem meg vásárlás előtt a véleményeket, de jobb lett volna. 2000 Ft-ot semmiképpen sem ér meg ez a krém. Több olcsóbb krémet kipróbáltam és semmivel nem tud többet. Nekem most fogyott el az egész tubus. Elég hamar elfogy, mivel nem egy nagy kiszerelés, a krém maga folyós, így viszonylag több kell belőle, de mellette zsíros és elég nehezen szívódik fel. Rendszeres karbantartás mellett nem rossz, segít szinten tartani, de önmagában nem ér sokat. Ha megint hozzájutnék 700 Ft-ért, akkor lehet, hogy megvenném, de az eredeti áráért biztos, hogy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Jane

2019. december 8.

Kuponnal jutottam hozzá és bár alapvetően nagyon nem vagyok oda a Scholl termékekért, azt gondoltam, hogyha nem jó, akciós áron csak elkenegetem. Azonban kiderült, hogy ez az egyetlen olyan krém, ami évek óta végre valahára 1 használattal elkezdte rendbe tenni a berepedezést a lábamon!! Pedig nekem még az se kellett, hogy 1 kenés után ilyen eredmény szülessen de annyira jó, hogy biztos újra fogom venni akár teljes áron is :) Valóban zsíros és nehezen szívódik de számomra ez azért nem akadály, mert én amúgy is csak este szeretem ápolni a lábamat fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

pinkypie

2019. július 13.

Nagyon jól puhítja a bőrkeményedést, de ragadós, zsíros, így csak este használom lefekvés előtt. Rendszeres használattal segít puhán tartani a sarkamat, de teljesen nem tünteti el a bőrkeményedést. Mellette habköves reszelés, áztatás is szükséges. Az ára miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Bettiiyy

2019. június 4.

Pár éve fél éves megszakításokkal sikerült végigtörnöm a lábamon a kislábujjamat, újra a kislábujjamat, a nagylábujjamat, majd újra a kislábujjamat, és azóta elég érdekes a talpamon a bőr (ficammal forrt össze, mert nem vették észre az orvosok, és azóta biztos másképp helyezem a súlyt a lábamra, mert még hamarabb és jobban kialakul a talpamon a bőrkeményedés). Úgyhogy egyik pillanatról a másikra nagyon csúnya lett a talpam, és be is volt repedezve már.
Nem szeretem annyira használni ezt a kémet az összetevői miatt, de az az igazság, hogy egy csodaszer.
Első alkalommal is iszonyatosan puhít, de ma használom harmadjára, és már teljesen eltűnt a lábamról a bőrkeményedés, nagyon puha a talpam, csak meg van vastagodva a bőr rajta, de az is nagyon kis puha. Amikor így rendbe hozza a talpamat ez a krém, utána szinten tartás végett át szoktam térni a Baleásra.
Maga a krém állaga, sűrű, de jól kenhető. Nehezebben szívódik be (én nem sajnálom a lábamról), de ha estére felhúzunk egy zoknit, tök jól dolgozik egész éjszaka.
Itt a szandál szezon lassan, ha gyors elsősegély kell, én mindenféleképpen ezt ajánlom, mert egyszerűen hihetetlen amit művel. Az ára kicsit húzós, de befektetésnek mindenképpen megéri. Nekem egy tubus egy évig bírja, ha közben váltogatom a Baleással.
Gondban vagyok, mert legszívesebben 19 csillagot adnék rá, de azok az összetevők... De az az igazság, hogy a kérdés az, hogy mennyire vagyok elégedett, és nagyon! Úgyhogy 5 csillagot adok, de mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy vessen egy pillantást az INCI-re, ha hosszútávra tervez ezzel a krémmel. Ha durva a helyzet a lábán, kezdésképpen mindenképpen ezt ajánlom, de ha rendbe hozta a krém, szerintem szinten tartani más krémmel érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Faex
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Lanolin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.