Scholl

Ár:   €7   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pixie83., Módosítva: 2012. augusztus 18.

Ár:   €7
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 25 % ureát és keratint tartalmazó Scholl kenőcs enyhíti és regenerálja az érdes, száraz és repedt sarok tüneteit. Tudományosan igazolt, hogy támogatja a bőr természetes regenerálódási folyamatait, elősegíti a bőrsejtek újraképződését.

AlizPeter

2020. május 5.

Láthatóan hidratál jól működik. Annyi h a már elhalt bőrrel nem kezdett semmit de ha előtte kicsit megreszelem a sarkam és utánna bekenem nagyon puha és szép lesz a sarkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 30.

Sajnos, ha nem vigyázok, az én sarkam még be is reped. De ez tényleg jó krém, szinte "összeforrasztja" a repedéseket. Rendszeres, napi használat mellett 1-2 hét alatt rendbe teszi a sarkat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 30.

Szabinabee

2017. február 16.

Szuper egy csoda krém, amit ígér azt maximálisan tartja, mindennap kenni kell és tényleg sima lábat varázsol...nagyon problémás lábbal is elbánik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

szsz

2016. július 19.

Nagyon jól hidratál, bár én nem arra használom, amire való. Persze a lábfejemet is bekenegetem vele nyáron, amikor mezítláb szandálban rohangálok és kiszárad a lábam (berepedezni nekem nem szokott, nem tudom arra jó-e). Viszont télen a kezem annyira kiszárad, hogy az bizony bereped, van, hogy vérzik is, ha túl sokáig tart a hideg. Na arra kiváló, kevés kell belőle és pihe-puha lesz tőle a bőröm. A hagyományos kézkrémeket egy pillanat alatt elnyeli a bőröm, de ezt nem tudja. Nappali használatra nem javasolt, mert nem szívódik be olyan jól, de éjszaka nekem kötelező. Nagyon kevés kell belőle, nekem fél évig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

Bergamo1

2016. július 11.

Balea Urea lábkrémet IS használtam már, és még nagyon sokat, de nem voltam elragadtatva tőlük. Valószínűleg ,,ilyen alkat" vagyok, mert akármennyit iszok, és hetente reszelem a sarkam, még ha minden éjszaka vastagon bekrémeztem, akkor is csak épp nem volt nagyon rossz, de nem szívesen mutogattam. Kicsit húztam a szám, hogy 1500 Ft-ért (akciósan vettem szerintem) ilyen kevés krémet kapok, de úgy voltam vele, hogy ha bejön, akkor nem fog zavarni az ára. Így is lett, első éjszaka után látható és érezhető volt a javulás. Azt kell mondjam, hogy a tubuson lévő kép teljesen valós! Maradok ennél a krémnél, még ha csak teljes áron tudom beszerezni, akkor is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

partyqueen

2012. szeptember 7.

Használom ezt a krémet, a magassarkú miatt muszáj. Csak azért 4 csillag, mert picit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Faex
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Lanolin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.