Scholl

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Miliana, az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Lábápolók

Természetes szarvasfaggyú-tartalmú bőrtápláló, bőrregeneráló krém. Kamilla tartalma gyulladásgátló, bőrnyugtató. A láb és a kéz bőrét puhítja, az érdes bőrt fellazítja. Különösen jól alkalmazható a hosszú betegség esetén fellépő felfekvés bőrpanaszainak enyhítésére.

bokri28

2018. február 7.

Édesanyám esküszik erre a krémre, ő nagyon szereti és pihe-puha lesz tőle a lába. Nekem vegyesek a tapasztalataim, de összességében inkább pozitív. Az illatát meg kell szokni, még szeretni is lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Zsepi88

2017. november 29.

Nekem nagyon bevállt, kézre és lábra is tudom használni, viszonylag gyorsan beszívódik, az illatát még órákkal később is érzem :) Tényleg teszi a dolgát, puhává varázsolja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

eperturmix

2017. október 1.

Nekem nem igazán jön be.A szagát nem szeretem,nagyon erős,az állaga meg iszonyat kemény,a tubusból alig akar kijönni.De ez lenne a legkevesebb,ha a hatásával meglennék elégedve.De sajna nem..ha le is reszelem a lábam,ha zoknit húzok rá,másnapra tök száraz az egész,egyáltalán nem érzem puhának.Eléggé bőrkeményedéses vagyok,rengeteg krémet kipróbáltam már.A kedvencem a neutrogena,azt semmi nem tudja überelni,de ennél a balea ureás krémje is fényévekkel jobb.Sajnálom,mert bíztam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Agi789

2017. március 21.

Én a sarkamra kenem, de sajnos eddig nem nagyon vált be. Sima ápoló krémként használjuk, így elmegy. Nagyon gazdag krém, télen mi is rákentük a kutya kiszáradt talpaira, ott csodát művelt :DD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

olaszdori

2017. február 15.

Ez egy nagyon szuper krém, 1 nap alatt rendbe hozza a repedezett, száraz bőrt.Nagyon száríz sajnos a lábam, és ha pár napig elfelejtem bekenni akkor nagyon kiszárad, de ez a krém csodát tesz.Éjszakára szoktam bekenni, úgy nem igazán zavar a zsírossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Detti

2016. július 13.

Nekünk (vagyis a kutyának) ezt a krémet az állatorvos ajánlotta télre, hogy amikor fagyosak és felsózottak az utak séta előtt kenjük be a kutya tappancsait, így nem marja ki a só és kevesebb "baleset" éri a jeges járdák miatt. Ez volt az első telünk a kutyával, így nem tudom hogy használt-e, de problémánk nem volt a tappancsával. Aztán én is kipróbáltam az extra száraz kezeimre, amin semmi nem szokott segíteni. Egy éjszakára vastagon bekentem és reggelre a hámló, repedezett kezem látványosan szebb lett. Nem kellett minden este bekennem vele, bőven elég volt heti 2x, hogy az eredmény tartós legyen. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Juuice

2016. május 5.

Nagyon szeretem, jó zsíros, és tudom hogy sarokra, lábra, esetleg kézre való, de az én arcbőröm is simán beszívja. Ha nagyon száraz, ezt kenem rá lefekvés előtt, és nagyon jól,tud esni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

ursaminor

2016. február 7.

Nagyon szuper krém, gyorsan rendbe hozta a kiszáradt sarkamat és kezeimet. Elég zsíros, nehéz krém, emiatt csak este tudom használni - de tulajdonképpen ez számomra nem jelent problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

magyarry

2016. január 20.

Érdekes , erős illata van. Sűrű, viszonylag könnyen eldolgozható krém. Akkor érzem a leghatásosabbnak, ha közvetlenül kézmosás után használom. A mostani hideg időben extra száraz kezemen sokat segített. Puha, sima tapintásúvá vált, megszűntek a repedezések. Hatása, csak mindennapi használattal tartható fent. A tubusból kissé nehéz kinyomni. Tégelyes kiszerelésben könnyebben lehetne kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Marcsi66

2015. június 18.

Fantasztikusan jó termék,néhány nap alatt rendbe hozta a lábamat.Nagyon ajánlom,kicsit drága de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology