Schüssleritas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palmafa, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Homeopátiás krémzselé,mely a sóhiány okozta tág pórusok kezelésére szolgál. A sóhiány itt nem a nem elegendő mennyiségű sóbevitelt jelenti,hanem azt, hogy nem a megfelelő helyen van, hiány alakulhat ki, így pl. az arcon. Jellemzően piros, enyhén duzzadt a bőrfelület. A narancsbőr csökkentésére is javallot.
A krémet naponta háromszor dörzsöljük be a kezelendő felületbe!
A nagyobb, gyógyszeres szekrénnyel rendelkező DM-ekben (is) kapható! Pl. Euro Park, KÖKI Terminál

zovanda

2015. február 7.

Az én rosaceás ,érzékeny bőröm lángvörös lett tőle ,ami 3-4 óra múlva csak pirosabb lett.ilyen rossz krémem még sose volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 7.

cardinale

2014. július 29.

Narancsbőrre használtam, a Nr.1 és Nr11-el kombinálva. Eddig ez volt a leghatásosabb krém, amit használtam narancsbőrre, bár becsületesen kentem is. Hatásosnak hatásos, de nem egy kiadós krém-nagyon híg, hamar elfogy és így már iszonyatosan drága, ráadásul lassan szívódik be, így csak este tudtam használni. Ez egy homeopátiás szer lenne, ehhez képest az összetevők szörnyűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. április 18.

Soha életemben nem volt még ilyen szép a bőröm. Az az igazság, hogy évek óta nem tettem ki a lábamat a lakásból alapozó nélkül (szeplők, terhesség utáni májfoltok, kipirosodás...), de most már ez sem kell. A 8-as és a 10-es krémet keverem, éjszakára ezt használom, nappalra pedig az Eucerin Anti-Rosáját. Reggel az arcom teljesen egyenletes színű, a pórusaim mérete látványosan csökkent, és a ráncaim is. Nem túlzok, az eredmény (nálam legalábbis) döbbenetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 18.

palmafa

2012. augusztus 24.

valóban hatásos,de tökéletesnek még nem mondanám a bőröm.a tőle telhetőt megtette,de majd updatelek.egy próbát mindenkinek megér :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Chitosan Glycolate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.