Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: harmonia93, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Samponok

BC Color Freeze Hajszínrögzítő szulfátmentes sampon

Color-Freeze formulával kíméletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt, és védi a hajszínt a kifakulástól, intenzív fényt kölcsönözve. Az Amino Cell Rebuild technológia belülről erősíti a haj szerkezetét.

Professzionális fodrásztermék.

Alizccw

2016. november 26.

Szörnyű. Fele tubusnál tartok,használat után száraz és kifésülhetetlen a hajam,szinte sörény van a fejemen. Ennyi hajat még sosem téptem ki a kefével.
Ellenben a nem-szulfátmentes verzió ugyanebből a termékből csodás,mindenkinek csak ajánlani tudom!
Újításként vettem ezt,de visszatérek a sima Color Freeze samponhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

Újításként vettem ezt,de visszatérek a sima Color Freeze samponhoz.

yasmine1122

2016. július 13.

Loreal szulfátmentes samponját akartam megvenni, de a fodrászkellékesben csak ez volt. Nem lett tőle jobb minőségű a hajam, sőt, talán szárazabb lett. Tartós hajegyenesítés miatt vettem szulfátmentes sampont, hogy ne kopjon ki a hajamból olyan hamar, ehhez képest a sampon használata után összevissza álltak a hajvégeim, mintha pont hogy kiszedte volna az egyenesítő cuccot a hajamból....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

AstroSue

2016. június 15.

Nekem bejött. Finom az illata és puha utána a hajam. Eddig ez mosta ki a hajamból a színt a legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

blackcat00616

2015. november 4.

A hajam szőkìtett, ebből adòdòan száraz és seprűs. Pròbálom kìmélni, minèl jobb összetételű termékekkel kezelni. Ezt a sampont ajánlották fodrászkellékesben, ìgy elhoztam. Alig habzik, bár engem ez nem zavar, sőt, innen tustam, hogy nincs benne annyi "szemét". Lemostam és kb berasztásodott a hajam. Nehezen kifésültem, gondoltam majd egyre jobb lesz. Nem lett. Több, mint a felét elhasznàltam, folyton szenvedek a kifésüléssel, egy fésű már oda is veszett 👏 A hajam másnapra szárazabb lett, kénytelen voltam fonogatni vagy összekötni, hajvégápolózni nem akartam, mert akkor mi értelme ilyen sampont használni. Összességében nálam nem szerepelt jòl, de egész jò összetevői vannak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Katie

2015. június 16.

Átlagos, nincs benne semmi különleges. Az illata mondjuk nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Átlagos, nincs benne semmi különleges. Az illata mondjuk nem rossz.

gioia

2015. június 9.

Festett hajra vettem meg, de nem igazán nyerte el a tetszésemet. Alig habzik, szárította a hajamat. De nem irritált, csak valahogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

harmonia93

2014. január 28.

Az én hajam természetes színű, nem a festett haj védelmére nézve választottam ezt a sampont. A szulfátmentesség fogott meg benne, mert nagyon érzékeny fejbőröm van, és így a hidegben egyre kellemetlenebb gyulladt érzésem volt itt-ott a fejemen, pedig rendszeresen ápolom olajjal! Amióta ezt a sampont használom sokkal jobb a helyzet. Az illata kellemes, van egy érdekes mellékillata ami csak hajmosás közben jön elő, de nem zavaró. Teljesen jól habzik, nekem a szulfátos samponok sem voltak jobbak soha. Viszont a hajam érezhetően puhább marad utána mint egy SLS-el telepakolt valamitől! Egyenlőre 5*, hosszabb használat után update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!