Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2017. május 22.

Kategória:   Hajápolók

Schwarzkopf Professional Blondme öblítést nem igénylő spray kondicionáló a szőke hideg árnyalataiért. A (hideg) szőke haj szép színének fokozására tervezték, semlegesíti a sárgás és rezes tónusokat a szőke hajban. Egyaránt alkalmas természetes és festett szőke haj kezelésére. Hideg színpigmenteket tartalmaz, ezzel a hajfestések között frissíti a szőke haj színének szépségét. Hidratáló, Ápoló és kifésülést könnyítő hatással is bír, a haj könnyen kezelhetővé, puhává válik a használatát követően. Törülközőszáraz hajon alkamazzuk!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sstunde

2021. szeptember 21.

A Blond Me hamvasító samponjával és balzsamjával használom együtt. Az eőzőleg használt hamvasító sampon nagyon tönkre tette a hajamat, így a fodrászom hajterápiával próbálta helyre hozni és ezt a termék családot ajánlotta. Nagyon szépen helyrejött a hajam, sokkal kevésbé töredezik, nagyon jól megmarad két festés között a hamvas árnyalat és én is nagyon szeretem az illatát. Minden hajmosás után használom, sokáig elég és a hajam is szép fényt kap tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

arizona07

2021. május 29.

Szerintem az árához képest rendben van. Kiegészítésképp használom kimosós hamvasítás mellé, vagy ahelyett. Nekem nagyon tetszik az illata (talán kólához tudnám hasonlítani:D), és az hogy csak ráfújom a hajamra amikor akarom és nincs kvázi mellékhatása. Instant megoldás, de számomra segít balanszírozni 2 hamvasító pakolás között. Nem beszélve arról hogy UV szűrő van benne, így nap hatására is később kezd sárgulni a hajam. Nagyon csillámos izgi a lötyi, jól fel kell rázni használat előtt, hogy az ezüst csillámok elvegyüljenek. Egyetlen negatívuma a porlasztónak van, nem igazán lehet belőle finoman fújni. Ha ráfújom a hajamra, egy lilásabb nyomot hagy rajta és azt kell szépen elfésülni, eddig nem vettem észre hogy foltos maradt volna tőle. Nyilván bármilyen szőkéből nem csinál hideg tónusú hajat, ebből kifolyólag túltolni is nehéz, viszont harmónikus, szép, semleges színt ad neki, pláne ha eleve hamvasabb árnyalatú a hajad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Sika

2020. június 10.

Fél éve heti 2x használom, az illatát nagyon szeretem, szép fényt ad a hajamnak és a sárgás pigmentek megjelenését is lassította. A termékcsalád samponjával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Csillu88

2019. december 23.

Nem rossz, de a Schwarzkopf csoport kisebb márkája az Indola hamvasito spray(ami jelzem ugyanaz mint ez), jobban megéri. feleannyiba kerül és ugyanezt a hatást hozza. Nekem annyira nem hamvasit, kb 10 es körüli szőke a hajam, alapjában véve amúgy sem annyira sárgul. Viszont nagyon szép fénye van a hajamnak tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Kommentelo

2019. december 15.

Jegszoke a hajam, par napja vettem.
Nem vennem eszre hogy annyira hamvasit, a Kallos hamvasitojaval heti 1 alkalommal tobb eredmenyt erek el, ezustos tonust ad a hajnak, ami nekem pont kell, de ez a termek az illata miatt er csak 3 csillagot...:( Nem igazan hamvasit szoval ha valakinek 12-es arnyalatu a haja mint Nekem akkor felesleges megvennie.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Jegszoke a hajam, par napja vettem.

lilluc26

2019. május 5.

Szuperül felfrissíti a hideg árnyalatot, kellemes az illata. Extrán világos tincseknek egy enyhe lilás árnyalatot adhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Barbara92

2017. június 3.

A hideg szőke samponnal együtt rendeltem, azt kell mondjam, csodát tett ez a 2 termék a hajammal. A színét gyönyörűen tartja, puha, egészséges az egyébként száraz hajam. Könnyű, kényelmes a használata, az illata pedig a legjobb, amit eddig egy terméken tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol