Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Samponok

Sampon a nagyon károsult hajra.

veressilona

2018. július 1.

imádom, a hajpakolással együtt használva hajam szebb, puhább lett, megéri beruházni rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

liliomszirom

2017. december 10.

A fodrászom javaslatára vettem meg. Zsírosodásra hajlamos a hajam, ez a sampon mégis meghosszabbítja a hajmosások közötti időtartamot. Nem nehezedik el tőle a hajam, de a fénye valóban nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Írisz

2017. június 12.

Nem rossz sampon,hidratál,de gyengén fènyesít.Nem lett szerelmes belé,de egèsz jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

agen

2016. április 14.

Pihe-puha hajat varázsol...amennyiben nem használom hozzá a balzsamját, ugyanis az egy fillért nem ért meg nekem.. De a samponból kevés kell, nagyon jól habzik, nagyon jól hidratál, tiszta illatú és tényleg olyan szép selymes tőle a hajam. De a balzsam hazavágja..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Kár, hogy ilyen drága és ennek ellenére nagyon gyorsan fogy. A hatásával és az illatával meg vagyok elégedve, de nincs pénzem ilyen drága samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

klaris171

2014. november 30.

A nagyon hosszú, vékonyszálú, festett szőke hajamra időről időre ráfér egy kis extra ápolás és a fodrászom tanácsára próbáltam ki a Fibre Force vonalat, egész pontosan a sampont, a pakolást és az ampullákat (ez utóbbit elvileg otthoni használatra nem adhatják el, pedig csak rá kell kenni a hajvégekre a tartalmát, mint egy sima hajvégápolót), elvileg a család tagjai együtt fejtik ki a hatásukat. A lényeg, hogy ez a kombináció nekem csodát tett, pedig a hajammal kapcsolatban már nem hittem bennük, de ez tényleg újjáépítette és egészségessé varázsolta a száraz megviselt loboncomat, újra rugalmas, csillogó, "egységes" lett.

A samponról külön: extra tápláló nyilván és szinte nem is igényeltem utána a pakolást, de ennek megvolt az ára, a hajmosások közötti időt jelentősen lerövidítette. Elvileg csak kúraszerűen szabad használni ezt a termékvonalat, ezért én a végeredményért cserébe 2-3 hónapra bevállaltam a gyakoribb hajmosást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

fancs90

2014. április 15.

A fodrászok tanácsa szerint önmagában nem nagyon ér semmit, én a pakolásával használom, eddig 2x volt vele mosva és kíváncsian várom, hogy mit művel a roncsolódott hajammal 2-3 hónap elteltével. Olyan mintha használna, de később update! :) Előlegként megkapja a 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

timus84

2014. április 14.

A kímélő hajszín koktélozás sajnos nem kímélte a hajam.száraz,durva lett tőle és nagyon elkezdett törni.fodrásznőm tanácsára megvettem ezt a sampont.
Több kell belőle,mert gyengén habzik.miközben mosom a hajam,érzem,hogy ugyanúgy száraz,durva a hajam.ha nem használok utána pakolást,nem tudom kifésülni a hajam.egy pozitívuma van,hogy jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.