Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Hajápolók

Maszk a nagyon károsult hajra.

liliomszirom

2017. december 10.

Nagyon jó pakolás. Minden hajmosásnál ezt használom a samponja mellé, balzsamom nincs is. A hajam puha és selymes tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Írisz

2017. június 12.

Egèsz jó kis pakolás,puhítja ès hidratálja a hajam ès az illata sem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Egèsz jó kis pakolás,puhítja ès hidratálja a hajam ès az illata sem tolakodó.

lizibartha

2017. március 15.

elsőként húzom le ezt a terméket. nem jó érzés :D
megvettem a 150 ml-es változatát és vártam a hatást. Tömörebb textúrája van, viszont ha felteszem a hajamra akkor annak két kimenetele lehet: vagy eltűnik minden nyom nélkül vagy csúszkál a hajamon és nem szívódik be.
Nem ápolt szinte semmit, akár bepóckoltam a hajam, akár rajta volt egy órát, volt hogy hajszárítóval melegítettem, sosem tettem teljesen nedves hajra.
Nincs hatalmas mennyiségű, hosszú dús hajam de rohamosan fogy, pedig kúraszerűen alkalmazom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

elsőként húzom le ezt a terméket. nem jó érzés :D

mrsgrob

2016. augusztus 1.

Először 150ml méretben vettem meg és amikor elfogyott, egyértelmű volt hogy maradok ennél, megvettem a nagy adagot (750ml). Hajpakolásként és hajbalzsamként használom, 10-20 percig hagyom a hajamon mikor mennyi időm van. A 150ml-s kiszerelés is sokáig kitartott, a 750ml-et nemrég kezdtem, ha elfogy megírom mennyi idő volt.
Fehér színű, sűrű és krémes az állaga. A hajam szinte beszívja, teljesen más érzés feltetenni mint sok más hajápolót/balzsamot amik csak csúszós/síkos érzést keltenek. Az illata enyhe, nagyon kellemes és olyan elegáns "drága arckrém" illat. Végre valami aminek a használata közben nem fulladok meg a vattacukor/karamell/argán olajat utánzó parfüm/erősen cukrozott kókusz szagban. Nem lapítja le vékonyszálú hajamat és nem is "egyenesíti" mint a sok szilikonos hajápoló (amivel nincs problémám, van hogy szeretem hogy engedékenyebb tőlük a hajam). Nem csak a hajvégekre hanem a hajtövekre is teszek mindig, de nem zsírosítja a fejbőröm. A hajam pedig egyértelműen erősebb, egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Pixienest

2016. március 19.

A fodrászom ajánlotta. Körülbelül már 9 hónapja csak ezt használom balzsam helyett is. Egy tubus (750ml) heti kb 3 hajmosással 5-6 hónapig is elvan, én 5000Ft körül veszem. Ha leszámoljuk, akkor körülbelül olyan mint egy átlag balzsam havonta. A hajam nagyon puha lesz tőle és hidratált, nem zsírosítja a fejbőröm, bár inkább a hajvégek környékére teszem. Hideg vízzel szoktam lemosni, hogy a hatóanyagokat jól a hajamba zárjam.
Amit észrevettem amióta használom:
Hiába formázom a hajam, jóval kevesebb a töredezett hajszálam, és nem száraz és szálkás a hajam. Nőni nem nő tőle, de egyértelműen sokkal egészségesebb a hajvégem, amit már mások is megjegyeztek. Ez nekem elég meggyőző volt hogy továbbra is beruházzak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Amit észrevettem amióta használom:

nora.hajdu91

2015. szeptember 19.

Sokáig nézegettem, vártam hogy összegyűljön annyi termék iparfümériáról amit meg tudok rendelni - mert egyenként a szállítási díj nagyon sok. Ez az alkalom két hete jött el,hát megvettem.
Csodát ne várjon senki, arra egy sem képes, de kihozza a lehető legjobbat a hajból. Én egész hajra és fejbőrre is használom, ha jól kimossa az ember nem zsírosít. Arra oda kell figyelni hogy szilikonmentes samponnal használjátok,különben nem ér semmit! :))
Én most akarom levágatni a hajam, lapockáig érőből picivel váll felé, mert eléggé csúnya,és hullik, aztán majd meglátom a felfrissített hajat mennyire tartja rendben, és írok még. Egyenlőre egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Fodrásztól kaptam, iszonyat drága de a professzionális hatás nem maradt el. Nem mellékes, hogy imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

klaris171

2014. november 30.

A nagyon hosszú, vékonyszálú, festett szőke hajamra időről időre ráfér egy kis extra ápolás és a fodrászom tanácsára próbáltam ki a Fibre Force vonalat, egész pontosan a sampont, a pakolást és az ampullákat (ez utóbbit elvileg otthoni használatra nem adhatják el, pedig csak rá kell kenni a hajvégekre a tartalmát, mint egy sima hajvégápolót), elvileg a család tagjai együtt fejtik ki a hatásukat. A lényeg, hogy ez a kombináció nekem csodát tett, pedig a hajammal kapcsolatban már nem hittem bennük, de ez tényleg újjáépítette és egészségessé varázsolta a száraz megviselt loboncomat, újra rugalmas, csillogó, "egységes" lett.

A pakolásról: egyszerűen tökéletes, nagyon nagyon nagyon meg voltam vele elégedve! Szuperul táplál, de kicsit sem nehezíti el a hajat és tényleg hosszútávú tápláló hatása van.
A kiszerelése viszonylag pici, 150 ml, de ez a 3 naponta történő hajmosással 3 hónapig volt elegendő a hátközép alá érő hajamra, a samponból ezidő alatt a fele fogyott el nagyjából és akkor fejeztem be a kúrát.
(Az illata diszkrét, a professzionális termékekre jellemző.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

(Az illata diszkrét, a professzionális termékekre jellemző.)

zsuzsika

2014. március 30.

Nagyon-nagyon megszerettem ezt a maszkot. És a hajam is. Hajtőhöz közel nem érdemes tenni, de a száraz hajvégeimet újjá varázsolta. Rendszeresen használtam, és egy fél év alatt rendbehozta a problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.