Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó fényű, intenzív és hosszan tartó színeket biztosít.

leili

2019. február 24.

Nem tudom, hogy Magyarorszàgon lehet-e még kapni, én Ausztriában vettem, mert csak ebből találtam meg a megfelelő árnyalatot doboz alapján, ami a 883 blackbrown elegance. Ez egy szép mély sötétbarna árnyalat vöröses fénnyel. Nagyon szépen fel lehet kenni, egész sok van egy dobozban, a 2 dobozból pont kijött a hátközépig érő hajam. Elég büdös sajnos, de nem fogta össze a fejbőrömet, ami nagy pozitívum. Már 3x megmostam a hajamat azóta és a többi hajfestékhez képest kiemelkedően tartja a színét, valamint a hajam sem hullik jobban tőle, szóval drogériás hajfestékek közül nàlam eddig ez a befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

sailorluna

2018. augusztus 10.

gimis korom hajfestéke. imádtam, mindig a sziámi barnát használtam, ami egy nagyon szép, vörösesbarna árnyalat volt, sokáig megmaradt a színe, a hajam ragyogott tőle, nem tette tönkre, az ára is baráti volt. aztán sajnos kivonták a forgalomból...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Macsuka

2016. október 22.

Kb. fél éve használom ennek a terméknek a fekete árnyalatát. Németo-ban szoktuk venni. Kipróbáltam többfélét is, de nekem ez jött be maximálisan. Hajmosás közben nem engedi a színét (ezt a törölközőn is csekkoltam), fényes és cseppet sem sprőd a hajam utána. A bőrömről könnyebben lejön, mint a többi, amit próbáltam. 5 hetente festem újra, de csak a lenövés miatt. Rengeteg az ősz hajszálam (és most jön a lényeg), de nem fakul, és nem dobja le a festéket. Csak ezt fogom továbbra is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

edo328

2016. augusztus 2.

Kélesfeketét használtam. Imádtam, ragyogó, fényes, puha volt a hajam, ha ezzel festettem mindenki dicsérte. 4-5 hét alatt sem kopott semmit a színe, inkabb a lenövés miatt festettem mindig. Ilyen jó drogériás festékkel nem találkoztam. Kár hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Vivi92

2014. szeptember 16.

Ha jól emlékszem -márpedig tutira jól emlékszem- pár éve ezzel festettem vörösre a hajamat. Valami elképesztően gyönyörű és tartós volt! Kb. 6 évig festettem sokszor és sok színűre a hajamat, de soha olyan jól nem sikerült, mint akkor az a vörös. :) Nem szoktam megjegyezni hogy milyen festéket használok, de ez nagyon megmaradt. Rákerestem és talán a 842 - es "kaschmir rot" volt az. :) Nincs ugyanis ahhoz hasonló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

La-Fee

2014. április 25.

Nekem befogta a hajam, nem lett túl sötét, az öz barnát használtam. Most változtattak a fotókon, remélem csak a fotókon a dobozon, mert szeretnék visszatérni ehhez a festékhez. Könnyü volt használni, igaz kicsit híg, de szerintem az egyik legjobb festék a drogériások közül. ( Loreal excellencet használok most, de azon viszont változtathattak valamit....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

natasha

2013. július 22.

Nahát,én direkt azért vettem meg ezt a festéket mert itt ódákat zengtek a vélemények róla! Itt ahol élek Németo.-ban ez valami hihetetlen hogy normális hajfestéket nem találni a drogériában, van amelyiknek más a neve, mint amit nálunk lehet kapni,Eredetileg Palette color hajfestékért indultam, de az persze nem volt, ezért hosszas tépelődés na meg az itteni vélemények után kiválasztottam ezt! Már az állaga,nem egészen hasonlított a Palette sűrű hajfestékére,egyébként a fekete színt választottam,híg volt és a felvivő flakonbol alig bírtam kikönyörögni kinyomni pár cseppet is,nehéz volt vele dolgozni. Felkentem mindenhova,ugy hogy összefésültem belemasszíroztam a töveknél,különös tekintettel,elől a kritikus választékoknál.Lemostam és döbbenten vettem észre hogy ez alig fogta meg a tövemet,lesokkolva ott álltam, ilyet még nem csinált egy festék se, a legszarabb is befogta a hajam, na de ez?? Hátul már meg se merem nézni hogy mit művelt,azért elnézést kérek de tartós hajfesték van ráírva és még a 100 boltban kapható is jobb lenne szerintem ennél a vacaknál. Ugyhogy megszáradt a hajam,ugyanúgy nézett ki szinte mint előtte, a töveknél foltosan fogta be, de tényleg mintha semmit nem csináltam volna vele. A hajam egészét is szinte alig fogta be. Köszönöm szépen hogy feleslegesen roncsolhattam a hajam. 1 csillagot pluszba csak amiatt adok,mert nem fulladtam meg az ammónia szagtól,és elég jó állapotú lett a hajam tőle,jó a balzsam amit hozzá adtak,sokáig elég lesz,és hát valamennyire szép fényes lett a hajam tőle, azért tényleg sajnálom hogy így balul sült el a dolog,mert egyébként szép eredményt produkálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

chococat

2012. július 30.

A képen az árnyalat 881, én Ausztriában szoktam venni, itthon sajnos sehol sem találtam... Pedig nagyon jó kis festék, az ősz hajszálakat is befedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

maximilla

2012. július 23.

Én is szerettem régen,nekem pont azért tetszett,mert olyan filmréteg-szerűen fogta be a hajat,így inkább természetesebbnek tűnt,nem volt "paróka-hatás."Én a burmai tűzvöröset használtam.Vennék olyat most is,ha lenne:) Egy kicsit hamar kopott,emiatt 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

sweetnika77

2012. július 4.

Nagyon jó ez a hajfesték csak kár hogy megszünt,vagy láttatok valahol engem olyan érdekelne ami a képen van,lehet valahol kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3