Schwarzkopf

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: Sophie92, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Hajápolók

Hővédő spray 220°

Használat: egyenesítő és göndörítő hajsütővas esetén - használja száraz haján a formázás előtt. Hajszárító esetén - vigye fel nedves hajára a szárítás előtt.

Kapat8

2017. január 3.

A többi Essence Ultime termékhez képest nagy csalódás. Nekem az illata sem jön be. Ilyen fura gyümölcsös ellentétben a többi Essence-el,amiket már csak szagolgatni is megérné megvenni,annyira jók!

Ennél látszik,hogy az összetevőlista élén egy "rossz alkohol" áll,ezáltal szárít és másnapra ragacsosan összetapasztja a hajam,úgy hogy alig lehet kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hajnal_ka

2016. március 21.

Vasaláshoz vettem, de mivel vasalni nagyon ritkán merem a hajam, elkezdtem használni szárításhoz.
Nagyon szuper kis termék, nem is gondoltam volna. Sajnos az illata tényleg nem marad meg száradás után, de ez legyen a legkevesebb. Egészségesebb a hajam, mióta ezt használom. Újra fogom venni, ha elfogy. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Bunney

2015. november 22.

Perfect *_* Ezelőtt Syoss hővédőm volt, ami a ragacsosságán kívül nem sok mindent produkált. Azt hittem ezt a hővédő tulajdonságot nem fogom már észrevenni a termékeken, de tévedtem... ezzel nem forró meleg a hajam a szárítás után. Kúpvas előtt is használom, ott is érezhető, hogy milyen kíméletes a hajamhoz. Lehet hamar el fog fogyni heti 2x hajmosással, mert nem nagy spray, de úgy érzem megtaláltam azt ami kell, nincs kedvem újakat kipróbálni. Sokkal egészségesebb a hajam mióta ezt használom. Ja és nem utolsó sorban szép fényt ad neki... nekem ennél több nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

emcuscicus666

2015. augusztus 30.

Elhasznaltam nehany tubussal, aztan lecsereltem, mert tul gyorsan fogyott. Nalam telejesen jol mukodott, tette a dolgat, plusz nagyon jo illata volt, es fenyt adott a hajamnak. Szerettem hasznalni, mert nem szaritotta a hajam veget, a tovet pedig nem zsirositotta be. Kesobb valtok vissza erre, ha a Taft elfogy, mert nekem eddig ez valt be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Brigi13

2015. augusztus 30.

Sajnos nekem nem jött be:( Az illata kellemes nem tapad össze a hajam,fényt is ad de viszont kicsit szárazabb,durvább a hajam.Az én hajam amúgy is szárazabb,töredezett de ettől valamiért tényleg szárazabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Someone92

2015. május 21.

Nagyon örülök neki hogy megvettem. Ez az első hővédőm, de úgy érzem szüksége van rá a hajamnak. Jó időben is hajszárítót használok, mert nélküle össze-vissza állna a hajam. Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, bár az INCI-je nem a legkedvezőbb, mégis puha lesz tőle a hajam és nem forrósodik fel. Mivel nincs viszonyítási alapom, számomra "csodaszer".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

beuska89

2015. április 18.

Nagyon jó kis termék, hővédő hatása nagyon jó, puha marad a hajvégem, selymes tapintású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Gwen

2015. április 7.

Hővédő hatása szuper, mert én amikor szárazon fújtam egyenként a kivasalandó tincseimre, vasalás után egyáltalán nem forrósodott fel a hajam. Az illata nagyon finom, de csak akkor érezni, amikor kifújom, utána sajnos teljesen elillan. Sajnos. Meg lehetne fényesebb is tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Tavasz tündér

2015. január 19.

Kissé kételkedek az efféle termékek hatásában, de idő hiányában mostanság többet szárítom a hajam és néha egy gyors hullámosítás is belefér, így gondoltam beszerzek egy hővédő sprayt, hátha... Nézegettem a kínálatot, de nekem is az a problémám, hogy a legtöbb hővédő göndörödést gátló, vasaláshoz való. Végül ráakadtam eme kis termékre. Vasaláshoz, göndörítéshez is ajánlják, vizes és száraz hajon is használható + még fényt is ad. Kis kiszerelésű, de nem fogy gyorsan, ez szerintem a jó féle szórófejnek is köszönhető. Az illata nagyon kellemes, sokáig érződik. Jó formázó is, mert tovább megmaradnak a loknik általa, egy ideig a hajam sem száll. A szárítás után pedig nem szárad ki a hajam, nem lesz sprőd. Még valami, nem zsírosodik tőle és nem nehezíti el a hajam. Úgy néz ki működik. Azóta már kipróbáltam más hővédő sprayt is, de nálam ez a befutó. A termékcsaládból használok hajbalzsamot és hajtőemelőt is, együtt nagyon jól működnek. Azóta szebb, fényesebb a hajam, jobb a textúrája. Ha már védelem, érdemes beruházni egy jó minőségű, kímélő hajszárítóra és hajformázóra is, higgyétek el nem mindegy, tapasztalatból írom nem roncsolják úgy a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 19.

BonnyBunny

2014. június 8.

Hővédők terén úgy gondolom elég gyér a kínálat az üzletekben, vagy ha van is egy-egy márkának, az általában kifejezetten vasaláshoz való, és a begöndörödést gátolja... Ami nekem, aki inkább besüti a haját nem éppen célszerű választás. Vagy a másik, hogy valamilyen kifésülést könnyítő vagy egyéb funkciót is betöltő termék, ami mellékesen még hővédő is. Hát nem tudom nem nagyon hiszek az ilyen hiperszuper multifunkciós csodákban, hogy ápoló-hővédő-fényt adó-stb.
Igazából azért esett rá a választásom, mert Schwarzkopfnak ez a szériája bevált (sampon, pakolás, hajtőemelő krém) illetve ez volt az egyetlen, ami göndörítéshez is jó. A DM-ben vettem 1800Ft-ért, ami azért nem kevés. Az előző hővédőm fodrászkellékes volt szintén ennyiért, de azt nagyon utáltam mert a feje nem jól porlasztotta a folyadékot, tehát egy nagy foltban fröcskölte szét az anyagot..
Ennek a feje a porlasztást tekintve olyan 4/5, viszont mellette szól, hogy nem ragad, könnyen eloszlatható, kellemes illatú és nagyon hamar megszárad. Azt, hogy mennyire véd ténylegesen csak hosszútávon tudom megmondani, de egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.