Schwarzkopf

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2016. január 5.

Kategória:   Hajápolók

Schwarzkopf Essence Ultime hajápoló család luxus gyöngy kivonattal a valóban gyönyörű és ragyogó hajért, mely a Schwarzkopf és Claudia Schiffer együttműködése révén jött létre. Értékes ULTÎME-4-Complex-et tartalmaz: Gyöngy kivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja.

adrikovi

2017. szeptember 23.

Ár-érték arányba szerintem megfelelő. Nagyon szép fényessé tette a hajam. Kellemes az illata. Nem hagy ragacsos értzetet. Már a 2. flakonnal használom, ill. nem is melegszik fel a hajam, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

LolaDobrev

2017. március 17.

én nagyon szeretem, illata kellemes, valóban nem ragad, és nem is törik a hajam :9

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Saria

2016. május 29.

Az illata nagyon finom, frissítő. Hamar beszívódik a hajba, nem hagy ragacsos érzetet maga után (amit én már korábban tapasztaltam más hővédőknél sajnos). Hamar elfogyott, bár ez nyilván azért van mert sokat formázom a hajam. Észrevehető volt a különbség a használatával, de az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

beauté

2016. február 7.

Nemrég használatam el. Az illata kellemes, annyira pozitív hatását nem érzékeltem, de rossz sem volt. Viszont nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.