Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 15.

Kategória:   Samponok

Lótusz komplexszel és UV-szűrővel biztosít hosszantartó színintenzitást a hajnak.

Etie

2017. december 16.

A hajszínemet tényleg nem fakította, lehet a balzsamja a hibás, de nekem szörnyű állaga van ez után a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

estherkovacs

2017. november 15.

3-4 hete használom, az illata nagyon tetszik, puha lesz tőle a hajam (bár balzsammal együtt használom), egyelőre nem vettem észre, hogy fakítaná a felül barnára, alul szőkére festett hajamat. Azt viszont igen, hogy két nap után a hajam mosást igényel, míg más samponokkal simán kitart három napig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

SunshineX

2017. szeptember 16.

Aki jot szeretne tenni a hajával, az nem hasznalja! Egyetlen mosas utan viszketett a fejböröm, a hajam teljesen szaraz tapintasuva valt, egybol a kukaban landolt! Szokitett hajam van, zsirosodasra hajlamos, de alig vartam, hogy egy professzionalis samponnal helyretegyem a történteket... Kar erte, mert igeretesnek tunt! Nem ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Ingrido

2017. március 29.

Ebből a márkából már vettem egy balzsamot, ami szuper volt. A jó tapasztalatra alapozva beruháztam erre a samponra. Egyenlőre minden mosásnál szedte le a festéket, fakult a hajszínem, plusz fullasztja, nehezíti a hajam. Közben pedig szárítja, szinte lehetetlen volt beszárítanom a frizóm, minden puhaságát elveszítette a hajam. Még barátkozunk, bár szerintem mellényúltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

LauraDorina

2016. december 23.

Ezt a balzsamot találtam a hajszínvédő samponukhoz, szerintem ezzel is jó, nekem tetszik, picit nehéz ezeket a termékeket kimosni a hajból. Az illata viszont nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Kingácska0807

2016. december 8.

Már az új csomagolású van a tulajdonomban. Az eddigi legjobb színvédő samponom. Egyszerre nem kell belőle sok,megfelelő habzású.Csikorgósra tisztít, valamennyire hidratál, de balzsam mindenképp kell utána. A lilás-vörös hajam egy hónap után is lilás, és nem rózsaszínes. Ha akciós még jobban megéri,mert valóban gazdaságos termékről van szó. Pacsi érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

niki33

2016. július 18.

Hát akkor én leszek az első véleményező:))
Annyit előzménynek, hogy frissen befestett hajamat színvédő samponnal mosom egy ideig,hátha tovább tart a szín:)
A Tescoban akadtam rá, akcióban 1000 forintért, és ennyiért nem is hagytam ott:)) 4 hajmosás után én eddig elégedett vagyok vele: a hajam nem fakult, mosás közben nem jött le a vízzel a hajfesték, az illata szuper, ennyiért szerintem jó vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Hát akkor én leszek az első véleményező:))

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.