Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Samponok

Fénytelen és normál hajra

Értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja. A folyékony kristályokat tartalmazó Zero weight formula simítja a haj felületét a fényes hajért és fényvisszaverődésért.

mzsuzs91

2017. február 16.

Utazó méretűt vettem még szerencsére. Szép fényes lesz tőle a hajam, de nagyon zsírosít, 4 nap helyett ezzel csak 2 napig bírta a sörényem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

csokibeka

2016. november 25.

Nagyon puhává teszi a hajam és tényleg extra fényessé. Finom illata van, nekem nem fogy gyorsan sem. Régóta megvan, mert csak alkalmakkor használom, ha szeretnék csillogni villogni :D Zsírosítja a hajam-3-4 nap helyett 2 napig bírja, így nem veszem újra, de jó vételnek tartom kuponnal/akciósan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

kalavirag

2016. november 8.

Kiárusításon vettem, szép fényes csillogást adott a hajamnak, azonban hatásában nem veszek észre különbséget a L'oreal- os Nutri gloss között, ugyanazt a hatást értem el, egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Chloeandhercat

2016. október 9.

Nekem nagyon nem jött be, nagyon szárít és szanaszét szállt tőle a hajam mosás után. Az illata miatt kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Anetta89

2016. május 12.

sampont és balzsamot egyszerre használtam, nem szerettem. zsirositja a hajat és árához képest nem nyújt semmi pluszt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

LittleBaby

2016. január 19.

Ajándékba kaptam, és igazából nincsen vele semmi bajom, egyedül az, hogy nekem túl gyorsan fogy.. 3 használat, és már félig van :D bár szerintem én vagyok az ügyetlen, de mindegy :)
Remek termék, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, valamiért nem álmaim samponja :) De ettől még jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

lilabarsony

2015. augusztus 7.

Második samponnak használom, nagyon szép fényes lesz tőle a hajam és magában sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

katica131

2015. június 25.

különleges illata van, amit sokáig érezni a hajon, így semleges illatú balzsamot kell hozzá választani.(én a Kallos Silk pakolását használom hozzá, így tökéletes az összhang) szerencsére nem zsírosít, nem szárít, szépen puhítja a hajam. nekem teljesen megfelel :)

up: a flakon végére már kezdem nagyon unni az illatát, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

potyike

2015. május 27.

Végre egy sampon, amitől balzsam nélkül is ki tudom fésülni a hajam! Nálam ez nagy szó. Finom illatú, puha hajat csinál, nem zsírosít. A fényről nem tudok nyilatkozni, mert eleve van természetes fénye a hajamnak. Jól habzik, de viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Regi

2015. május 17.

Nagyon szerettem, kevés is elég volt, jól habzik, könnyed az állaga, nagyon puha, selymes és kellemes illatú a hajam utána, mintha a fodrásztól jöttem volna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.