Schwarzkopf

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 14.

Kategória:   Samponok

Festett vagy melírozott hajra

Értékes ULTIME-4-Complexet tartalmaz: Gyöngykivonat, panthenol, kétféle finomított keratin egyedi kombinációja.
A hajszínvédő formula a fakulás elkerülése érdekében bezárja a színpigmenteket és mély ápolást biztosít. Intenzív fény és ragyogó hajszín, kevesebb töredezett haj és hajvég (hajbalzsam együttes használatával).

Kiszerelés: 250 ml

Cicuka22

2019. március 7.

Jó az illata, puha lesz tőle a hajam, de ellenben nagyon zsírosít. Száraz vagy normál hajúaknak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Vendy254

2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát viszont elég gyorsan kikopott a hajfestékem így nem sokat segített inkább csak egy jó illatú sampon számomra. balzsammal használtam és még így is száraz volt a hajam. sajnos ez nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

LauraDorina

2016. december 23.

Balzsammal használom, kicsit nehezebb a kimosása, viszont az illata nagyon finom és nem kopik olyan gyorsan ki a hajszínem. Ami nekem különösen fontos, hiszen gyorsan zsírosodó hajam van, 2 naponta mosom. Eddig 1,5 hétig bírta mindegyik hajfesték, evvel viszont kb 3-4 hétig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Tuntilla

2016. június 12.

Az érzékeny fejbőrűeknek nem ajánlom, nekem kihozta az allergiát... + Tapadt a hajam és balzsammal sem tudtam kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

nobosz

2016. június 11.

Nem vagyok túl válogatós, ami samponokat illeti. Általában csak arra figyelek, hogy festett hajra való legyen. Valaki egyszer azt mondta nekem, nem is jó évekig ugyanazt a terméket használni és érdemes váltogatni, ezért nem volt különösebb kedvenc sem samponból. Egyik se emelkedett ki semmilyen téren. De EZ szuper! Lassan fogyóba a sampon ( persze a hozzátartozó balzsam még nem, mert ugye ezek nem tudnak egyszerre kiürülni ) és tuti újra ezt veszem. Szerintem anyukámat is meglepem egy sampon-balzsam párossal. Isteni az illata, és nagyon szép lesz a hajam hajmosás után. Könnyű-selymes jól fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Vanília

2016. április 15.

Nagyon jó sampon, végre egy olyan termék, ami szépen tisztít, meghosszabbítja a két hajmosás közötti időt, ápol, finom illatú és nem nehezíti el a hajat. Balzsammal együtt szereztem be féláron, nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

ttundi

2015. május 18.

Festett, vörös hajamra kerestem színvédős termékeket, ezt egy karácsonyi csomagban találtam (sampon, balzsam, pakolás, nesszeszer), féláron, 200 Ft-ért. Ennyi pénzért nagyon megérte, de a teljes árát sokallom. Színvédelmet nem igazán vettem észre, a hajam ugyanúgy ereszti a vöröses színt; de finom az illata, jól tisztít, és a termékcsalád együttes használata puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Teljes áron nem venném újra, de mivel ilyen jó áron jutottam hozzá, jár a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

PinkBelleLab

2015. április 10.

Anyu vette magának,de neki nem vált be állítása szerint,ezért gyors lecsaptam rá,nekem is festett hajam van.Én balzsammal együttesen használtam. Igazából imádtam az illatát,intenzív de mégsem tolakodó tipikus profi fodrász kellék jut róla eszembe. Nekem nagyon tetszett az állaga is. Nagyon sajnálom,hogy elfogyott. Valamiért,amikor használtam akkor tök szép hajam volt és elkezdett nőni is.:o

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Sophie92

2015. március 17.

Gyors megoldás kellett, mert még nem érkezett meg a rendelt samponom, így erre esett a választásom. Évek óta nem használok drogériás samponokat, de nagyon kellemes meglepetés ért, mert ez igenis jó! Nem szárította agyon a hajam, nagyon jó az illata, nem zsírosodott gyorsabban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

sztinke

2014. május 9.

Megvettem, mert nőből vagyok. :) Nem rossz sampon, elég jól tisztít, kellemes, puha és fényes lesz a hajam a használata után, bár balzsamot is mindig használok (Gliss Kur), úgyhogy ez nem önmagában a sampon műve. Viszont nem látom, hogy bármivel is jobb lenne, mint az előtte használt Gliss Kur festett hajra való samponja. Mindkettő jó, de a Gliss Kur olcsóbb, úgyhogy nem hiszem, hogy újravenném ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.