Schwarzkopf

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 16.

Kategória:   Hajápolók

Folyadékból krémmé alakuló hajpakolás a hajfestés által károsodott hajra. A magas koncentráltságú, erős összetevőket tartalmazó formula szempillantás alatt biztosítja a regenerálást, fényes és sima hajat eredményez.

1000 Ft Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Colour Perfector Hajpakolás+ Naturissimo hajfény balzsam
Ár: 1000 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan termékek, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, ajánlott posta postán maradóra
4 db termék 2 áráért!!:)
Ár: 5000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, az olaj 2x használt, Helyszín: szolnok/ BP, fizetés: Posta, személyes, utalás stb

HRenata

2022. július 13.

Szerintem nagyon jó, látványos a hatása. Vállig érő hajra a 20 ml-nél valamivel kevesebbet használok, csak a hajhosszra viszem fel, kb 20 mp után öblítem le. A hajam selymes, rendezett, nem száll összevissza, szép esése van és másnap és harmadnap is tartja ezt. Nekem nem zsírosít vagy nehezít egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 13.

messin

2022. május 22.

Kremmania boxban volt, egyike a használhatatlan, fölösleges termékeknek. Bánom, hogy arányaiban akár egy forintot is fizettem érte. Rettenetes, első használat után koppant a szemetes alján. Büdös, zsíros, használata után kétszer kellett hajat mosnom, hogy megszabaduljak a nyomaitól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 22.

Adec56

2022. május 13.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Vékony szálú, hosszú hajam van. Csak a hajhosszra viszem fel, nekem nem lesz miatta hamarabb zsíros a hajam. 20 ml-t nem szoktam rátenni, valamivel kevesebbet, és olyan 20-30 mp-et szoktam rajtahagyni. Azonnal érzem, hogy megváltozik a hajam tapintása tőle. Sokkal puhább lesz. Kifésülni is egyszerűbb. Az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

jubileum

2022. április 15.

2021. június 2.
Nekem első használat után pozitív a tapasztalat. Hátközépig érő világosított hajam van, amit jó ideje nem látott fodrász sajnos. Így tudott hozni azért elég jó eredményt, puha, sima, fényesebb, jól fésülhető. Serintem a 7 másodpercnél több idő kell neki, persze ennyi alatt felvinni se lehet. 1 perc már elégnek tűnik, érezhető ahogy átalakul a haj tapintása ahogy elterjed rajta a folyadék, de mintha idővel aktiválódna a dolog, nem azonnal. Ez a mustáros üveg kialakítás nagyon nagy segítség a folyadék szétspriccelésében. Az ajánlás szerintem nekem 40 ml-t kéne feltennem, de igazából huszat se sikerült, annyira tocsogott a hajam, pedig kinyomtam belőle a vizet előtte. Egyenlőre nekem 4 csillag simán, teljesen jó, sokkal könnyebb is szétvinni mint egy sűrű krémet, szerintem rövid zsíros hajra nagyon szuper lehet, mert sokkal tisztábbnak érzem ezután a hajat, mint a legtöbb balzsam után. Egyetlen kérdés nekem az ára, szóval 1200-t simán megérne, de ez 2000 forint fölé is becsúszott, így kérdéses nekem hogy megérős e, annyival nem jobb mint amennyivel drágább.

UPDATE
Amúgy nem hiszem el hogy amint elfogy, újra benne lesz egy meglepi dobozban, most épp a krémmániában, ez már a harmadik, és minden alkalommal a rózsaszín :D Továbbra se rossz, továbbra is inkább akciósan nem rossz, egyébként szakáll ápolónak is tök jó, férfikompatibilis, nem kell vele percekig fütyörészni a zuhany alatt, akit zavar a rózsaszín, az vehet feketét :D Nekem a Wonder water egyébként effektívebb, mint amennyivel drágább, de ennek határozottan jobb a kupakja, így használhatóbb sokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

2021. június 2.

UPDATE

Szasza2621

2021. november 29.

Nekem bevált, puha lett tőle hajam de a benne lévő alkohol és parfüm miatt inkább letettem róla. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

bamaga

2021. november 2.

Használata egyszerű és kis mennyiség elég belőle. Egy kicsit olajos érzetet hagy a hajon, de mivel nekem száraz a hajam így nem zavaró és inkább selymes tapintásúnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

isztina

2021. október 26.

Kevesebbet használtam az előírt 20 ml-nél, max. 2 percig hagytam rajta. Nagyon jó az illata, amit én kifejezetten szeretek. Szárítás után is láthatóan jobb lett a hajam, nagyon puha és fényes. Imádom :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

IldikoSzep

2021. szeptember 27.

Nekem sajnos nem vált be. Nehéz a hajam tőle, kétszer kell utánna hajat mossak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nekem sajnos nem vált be. Nehéz a hajam tőle, kétszer kell utánna hajat mossak.

Petra0226

2021. szeptember 26.

Illata nagyon finom, selymes is lesz tőle a hajam de a hajmosás utáni napon sajnos zsíros is :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Barbi12

2021. szeptember 16.

Én meg vagyok elégedve a termékkel. Kicsit többet használtam a 20ml-nél és tovább is hagytam rajta, mint 7mp, kb 5 perc. Nekem annyira nem habzott a hajamon, de ez nem zavart. Könnyen le lehet mosni, nem ragad és nem is nehezítette el a hajam (vékonyszálú, szőke hajam van). Már amikor mostam le, olyan lágy és selymes volt a hajam, hogy tudtam, hogy jó lesz a végeredmény is. Az illata erős, viszont én szeretem, ha illatos a hajam. Szárítás után is érezhető volt a változás a hajam állagán és a jó illat is megmaradt. Én biztos, hogy újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.