Schwarzkopf

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás erősen sérült, száraz hajra, mely csupán 7 másodperc alatt fényes és sima hajat eredményez. A folyadékból krémmé alakuló hajápoló magas koncentráltságú erős összetevőket tartalmaz.

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: anndee
Állapot: 1 adag hiányzik, Helyszín: Veszprém, fizetés: Foxpost, packeta, átutalás

anndee

2024. február 4.

Nem is tudom, mit mondjak... borzalmas. 50%-os akcióban vettem, és mivel korábban már két flakon Elseve wonder watert elhasználtam, kíváncsi voltam más márkára is. Nem hittem, hogy ekkora különbség lehet. Az első rögtön az állagában. Amint a hajamon volt, nagyon sűrű krémként kezdett viselkedni. Az én vékony szálú hajamra emiatt inkább nem is locsoltam rá a 20 ml-t. Úgy éreztem, hogy rendesen kiöblítettem, de ahogy elkezdtem szárítani, a kezemen zsíros érzést hagyott. A végeredmény nem nyűgözött le, egyben érzem sprődnek, de mégis tincsekben összeállónak a hajamat. Visszaolvastam a korábbi véleményeket és nem tudom, hogy adjak-e neki még egy esélyt, vagy engedjem el, mert festett vörös hajam van, ami töredezésre hajlamos, de az utóbbi időben sikerül kordában tartani. Félek, hogy ez csak rontana az állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

Misa

2023. december 26.

A dream long lamellás vize után ezzel is tettem egy próbát, de nagy csalódás volt. Az illata kellemes, a csomagolása praktikus, de a hatása egyszerűen semmi extra, ráadásul nagyon macerás a használata. Nem tudom, lehet, hogy túl sokat használtam belőle, de eddig csak kb. kétszer sikerült úgy kiöblíteni, hogy utána ne legyen vele probléma. Minden más esetben tincsekké állt össze a hajam tőle, és nagyon nehezen száradt. Ahhoz képest, hogy milyen nehézkes használni, semmi pluszt nem ad egy normál hajbalzsamhoz viszonyítva. El akartam használni, ha már megvettem, de szerintem előbb vagy utóbb a kukában fog landolni, ami különösen bosszantó az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 26.

Megara

2023. november 15.

Nekem nagyon szép és jó állagú lett tőle a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna. Amikor rákenem a hajamra, nagyon jó csúszós lesz a hajam és könnyű kifesulni utána.. és az illata is nagyon jó és benne marad a hajamban..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 15.

niki04

2023. november 2.

Fodrászom ajánlására vettem meg ezt a terméket. Vegyes véleményeket olvastam itt róla, de gondoltam egy próbát megér, a fodrászom nagyon dicsérte. Első használatkor éreztem, hogy kicsit marja a nyakam a sok alkohol ami benne van, illetve elég erős is az illata emiatt, párszor használtan, talán 3-4x nem tett csodát, viszont puha és fényes volt a hajam és tetszett az illata is. Most az utolsó használatnál pedig hatalmasat csalódtam benne, a hajam kb. mint egy seprű olyan lett tőle. Nagyon gubancolódik, alig lehet kifésülni, teljesen fénytelen lett tőle, eddig pedig ilyeneket nem tapasztaltam. Ki is fogom dobni az egészet és biztos, hogy soha többé nem veszek sem ilyet, sem ehhez hasonlót ami tele van alkohollal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 2.

Kriszta1988

2023. március 30.

Egy az egybe bemásolhatnám az előttem leírt kommentet "fdorottya" részéről, szívemből szólt.

Kis mennyiséget vittem fel, alig tudtam kimosni a hajamból, hajszárítás után olyan volt, mintha meg se mostam volna. Elnehezítette, zsíros érzetett és látszatott kölcsönzött neki. Kukában landolt a termék, pedig ellene vagyok a pazarlásnak, de nem lett volna bőr a képemen, hogy ezt elajándékozzam bárkinek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 30.

fdorottya

2023. február 24.

Soha többet kategória. Leírásnak megfelelően vittem fel és alkalmaztam. Nagyon sokáig öblítettem. Ennek ellenére hagyott egy fura érzetet a hajon. Szárítás után pedig olyan lett a hajam mintha ki sem öblítettem volna. Tincsekben összeállt a hajam és olyan volt mintha egy zsírosbödömbe tettem volna a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 24.

Lina14

2023. február 24.

Sajnos nagyon nehéz kimosni a hajból, fényes a haj, de tapa és reggelre úgy néztem ki, mintha napja nem mostam volna hajat, peig úgy használtam, ahogy le volt írva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 24.

Kokapu

(!)
2022. november 9.

Tesztelésre kaptam. Elég vegyesek az érzelmeim. A hatását tekintve nem rossz, kellemesen finom tőle a hajam. Hosszú és dús hajam van, de így is majdnem elegendő rá az egy adag, csak kicsivel kell több. Viszont megőrülök az állagától, folyik össze-vissza, emiatt nem lett a kedvencem.

Update: Mire a flakon háromnegyedét elhasználtam, eléggé kiszárította a hajam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 9.

Update: Mire a flakon háromnegyedét elhasználtam, eléggé kiszárította a hajam,

Anael

2022. november 7.

Nos, első alkalommal meggyőző volt, puha, fényes és illatos lett a hajam. DE. Utána használtam még 2x....hiba volt. Mindkétszer annyira kiszárította a hajam, hogy alig bírtam kifésülni, teljesen gubancos volt és csak tépte a fésű a hajamat, borzasztó volt :( Ahogy leálltam vele, szerencsére helyre jött, vannak más termékek, amik tényleg csodát művelnek :) A képen látható verziót használtam a festett, száraz hajamon. Lehet, hogy nem ez a megfelelő verziója, de nem merem ezek után a többit kipróbálni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

NyLeni

2022. november 3.

Nyáron, nagyon száraz lett a hajam, de ez a termék helyrehozta. Egy picit drága, de sokáig elég. Elég híg állaga van, felkenés után melegszik és átalakul krémes állagra, csak a hajvégre használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.