Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam töredezésre hajlamos hajra. Phyto-Stem Cell komplex és rózsavíz tartalommal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Naspoja

2021. április 16.

Én ki tudom könnyen mosni a hajamból, önnmagában semmi extra. Az illata finom rózsás a hatása olyan amilyet egy balzsamtól elvárok. Amióta a termékcsaládot használom, sokkal szebb a hajam, színre-textúrára, kevésbé zsírosodik. Nekem töredező vékonyszálú hajam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Emma26

2020. október 7.

Sajnos nekem is kuka. Valami hihetetlenül bórzasztó lett a hajam. Durva, száraz, összeragadt. Nekem az illata is bűdös, nagyon fura. Nagy csalódás ez a balzsam. Mondjuk mint eddig minden gliss kur. Nem is értem miért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

stylo

2020. június 14.

Nalam egyertelmu kuka. Ugy osszetapad tole a hajam, h orom nezni. Fako, fenytelen, elhanyagolt kullemu lett a serom. Szaritas utan ujra kellett mosnom, annyira gaz volt. Eddig az egesz marka csalodas. Szerintem tobbe nem is kiserletezem vele. A nemetek gyartsanak kocsit, vagy repulot, mosogepet, mittomen.... Kozmetikumot ne. Koszonjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Leander

2020. április 28.

Átlagos balzsam, kicsit segít puhítani a hajat, de töredezés terén semmi komoly áttörést nem tapasztaltam. Az illata, használata rendben van, összességében szerintem egy nagyon átlagos balzsam, se nem jobb, se nem rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

rika862

2020. április 7.

Együtt használtam a sampont és a balzsamot. Először azt hittem, hogy nem jól öblítettem ki a hajamból, mert a végeredmény egy ragacsos, könnyen kócolódó, lelapult, fénytelen, furcsa tapintású valami lett. Második használatkor még tovább, többször öblítettem, de a helyzet ugyanaz volt. Az illata tetszik, de a hajam állaga szörnyű tőle. Soha többet nem veszek ilyet. Ráadásul a balzsamból kétszer annyi kellett, mint bármelyik másikból, annyira híg. Nagy csalódás volt ez a termékcsalád! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

alcsika81

2020. február 17.

Nagyon jó termék! A samponjával együtt használom, vékony szálú, gyengusz a hajam, festett is, száraz is.. szóval a legrosszabb minőségű sajnos. Sok mindent próbáltam, de ettől tényleg életre kelt a hajam és nagyon jó tapintású, puha, tömegesebb kinézetű. Viszont 3 naponta mosni kell, gondolom az olajoknak köszönhetően, de nem bánom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Tiziana

2020. január 21.

Tuti.A samponjával együtt használom. Fényesebb, rugalmasabb tartása lett
a festett, vékonyszálú, száraz/abb hajamnak.A balzsamokat a 2. samponozással
együtt !!! használom, és nem utána, nekem így vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Tuti.A samponjával együtt használom. Fényesebb, rugalmasabb tartása lett
a festett, vékonyszálú, száraz/abb hajamnak.A balzsamokat a 2. samponozással
együtt !!! használom, és nem utána, nekem így vált be.

szanii

2019. december 25.

Reklámra csábultam el én is. Sampont és hajbalzsamot vettem meg. A balzsam illata gyógynövényes, annyira nem vagyok oda érte. Az állaga kicsit folyósabb, mint a megszokott balzsamjaim. Nem rossz, szívesen elhasználgatom. Egyszeru kis balzsam. Féláron még szuperebb az ára. Ujra venni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

DancsiTheUnicorn

2019. november 19.

Glamour napokon féláron vettem, alapból a festett hajra valót használom, de megtetszett. Sajnos nem jött be, nekem nem tetszik az illata (bár ezt tudom tolerálni), a nagyobb baj viszont az, hogy hamarabb zsírosodott tőle a hajam. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

pirosalma123

2019. október 21.

Kellemes illata,de semmi extra, átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Kellemes illata,de semmi extra, átlagos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.