Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Pink Lady, Módosítva: 2012. július 18.

Kategória:   Hajápolók

Folyékony kristályt és UV komplexet tartalmazó formulája elbuvölo fényt eredményezve védi és ápolja a festett hajat.

26timcsi

2019. január 21.

Imádom az illatát és könnyen fésülhetővé,puhává varázsolja a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Imádom az illatát és könnyen fésülhetővé,puhává varázsolja a hajam. :)

LadySayuri

2018. november 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg egy hajszín váltás alkalmával. A hajam egészséges, viszont az új vörös színem minél tovább szeretném megőrizni, ezért megteszem ami tőlem telik. Kb 2 hetes használat alapján nem tudok még teljeskörű véleményt alkotni, de próbálok hasznos infókkal szolgálni. Nem szeretek törölközővel a fejemen mászkálni, míg a pár perces hatóidő letelik, ezért tusolás során hajmosással kezdek és mehet rá ez a hajpakolás, fürdés végére leöblíthető. A hajam rendkívül puha, fényes és finom luxus illatú lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Barbizero

2017. október 4.

Jó az illata, selymessé és jól kifésülhetővé teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Jó az illata, selymessé és jól kifésülhetővé teszi a hajat.

nagyerika28

2017. szeptember 14.

Egészen jó illata van, kevés is elég belőle. Csak pár percig hagyom a hajamon, de így is jól működik=könnyű kifésülhetőség.Nem zsírosít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

mLK235

2017. február 16.

Semmit sem javit a haj állapotán, felkenem hajmosás után, bőven hagyom állni (mivel nem olcsó még akciósan sem!) és miután lemosom, max finom illatú marad a hajam, Semmit nem használ ill. javít hosszú távon sem! Kifésülni csak nagyon nehezen lehet a hajat még ez után a termék után is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

AkInImOd

2016. szeptember 10.

Kékes-zöldre festett hajra vettem pakolásnak. Fent szoktam hagyni egy jó diónyi adagot a hajamon, körülbelül 10-15 percig biztosan. Balzsamozás után alkalmazom, így extra puha lesz a hajam. Ugyanakkor mindig alaposan kiöblítem. Lassan fogy, pedig ketten is használjuk - ha elfogyna, amíg tart az őrült hajszínem, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

SisyD

2016. június 29.

Finom illatú, jó hatású, első használattól selymesebb lett a hajam tőle! Színvédő tulajdonsága annyira nem szembetűnő, igaz, nem is frissen festett hajon kezdtem el használni, de végtére egy jó is hajpakolás, sokszor akciózzák, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

willow21

2016. május 21.

Nekem nagyon bejött. Nem festett hajra használom, de még így is sokkal fényesebbé tette a hajam, és jobban kihozta belőle az árnyalatokat. Elég gyakran vasalom a hajam, de szemmel láthatóan segít a hajvasaló okozta károsodáson. Ezért az árért szerintem abszolút hozza, amit kell. Újravevős. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

luanna

2016. május 18.

Borzalmas ....a hajam ragad tapad szárazabb mint előtte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Borzalmas ....a hajam ragad tapad szárazabb mint előtte

pilluska

2016. március 19.

Hát ez nekem most nagyon nem vált be.. Festett szőke hajam van, ami eléggé meggyötört a szőkítéstől. A fekete tégelyes tesóját imádom, gondoltam kipróbálom ezt is. Valamiért nagyon nem működik az én hajamon, látom itt szinte mindenki 5 csillagot adott neki, viszont nekem nagyon nem jött be. Az állaga kicsit viaszos, hajszárítás után olyan mintha nem is tettem volna rá maszkot. Sajnálom, mert amúgy nagyon szeretem a gliss kur termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol