Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. július 21.

Kategória:   Hajápolók

Hosszan tartó hajszínvédelem, UVA/UVB- védelem, ragyogó fény. A lélegzetelállító formula 3D hajszínragyogással segít megerősíteni a haj belső szerkezetét, és segít kisimítani a haj külső rétegét a hosszantartó hajszínvédelemért és a ragyogó fényért.

LiiL

2019. január 17.

Szerintem jó. Bár én leárazva 500 forintért vettem, de az illata jó és a festett hajam szinét is élénkíti. Szó mi szó, szál tőle a hajam és kicsit szárazabb mint általában, de én elhasználom.

EDIT: Annyira megszerettem, visszacsillagozom 5*ra. Láthatóan élénkíti a hajam színét, inteníz lila lesz belőle. Fáj a szívem,hogy kifutó termék, és ahol lehet vadászom az utolsó darabokat.

Vicces hogy senkinek sem jött be :) Az én hajam valamiért komálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Vicces hogy senkinek sem jött be :) Az én hajam valamiért komálja.

lohnerniki15

2018. november 16.

Sokra nem megyek a használatával, összeragad tőle a göndör hajam csomókba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Sokra nem megyek a használatával, összeragad tőle a göndör hajam csomókba.

Taylor25

2018. március 17.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Pénzkidobás a javából! Kiszárítja a hajam. Semennyire nem ápolja. Az illata nekem elmegy. Az ára drága, tekintettel a haszontalanságára. Soha többet ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

audreyenn

2017. augusztus 2.

Nálam is nulla, igazából nem tudom mire jó, nem lehet tőle kifesulni a hajam, szárít, rossz az illata.
Soha többé..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Soha többé..

orsid

2017. augusztus 2.

Nulla.azert vettem,h nyaralasra ne kelljen magammal cipelnem a nagy kiszerelesu mas markas hajapolomat.strand,hajmosas,befuj...es semmi.a hajam szaraz tapintasu,szalmakazal.szoke a hajam,a szinvedelemrol igy nem tudok velemenyt alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.