Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam töredezett, vékonyszálú hajra.

A Hyaluron-Komplex-et & Folyékony-Keratin-Komplex-et tartalmazó formulával a könnyebb fésülhetőségért, intenzív, mélyreható regenerálásért & dús hajért.

Kiszerelés: 200 ml

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. június 19.

Nem tesz csodát. Nem tesz túl sokat, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 19.

Nem tesz csodát. Nem tesz túl sokat, szerintem nem éri meg az árát.

szabofannika0215

2017. március 22.

Szerintem jól habzik, de nagy változást nem tapasztaltam. A hajam alapjában véve jobb állapotban van, de nem vagyok benne biztos, hogy pont a sampon miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

kaméliáshölgy

2016. január 10.

Illata remek, persze kiérezni belőle az alkoholt, ami nem értem, minek van benne, ha egyszer balzsam.... Két csillagot azért kap, mert nem teljesen rossz, mint pl az elseve balzsamok, amik használata után konkrétan nyúlt a hajam (visszagondolni is rossz), de kb. használni se használ semmit, csak rákenem és kész. Azért vettem, mert ez volt az utolsó darab akciós glisskur balzsam glamour napokon és gondoltam kipróbálom 400 ft-ért. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

missmomsen

2015. december 27.

Ez egy büdös szar, ami összegubancolja és szalmává szárítja a hajamat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Ez egy büdös szar, ami összegubancolja és szalmává szárítja a hajamat...

zsofia93

2015. október 5.

Ez az eddigi legjobb balzsamom!! Nagy rohanas kozben csak megszagoltam es lekaptam a Rossmannban a polcrol, de nem bantam meg :) torulkozo szaraz hajamra szoktam kenni (a hajtovemre persze nem) becsavarom es rajta hagyom kb fel orat, aztan lemosom es a vegeredmeny puha, selymes, fenyes haj! Imadom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

Helga9

2015. szeptember 3.

Az illata nagyon jó, de ezen kívül nem igazán vált be.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Az illata nagyon jó, de ezen kívül nem igazán vált be.:-)

dandy

2015. július 24.

Nekem tökéletesen bevált, szeretem. Vékonyszálú a hajam, a töve zsírosodik, a vége viszont száraz, mivel festem. Nem nehezíti el, rugalmasabb, erősebb tapintású lett a hajam és fényesebb, a hajvégek is szebbek. A dúsítást nem vettem észre - bár én egy balzsamtól sem várom el, hiába van ráírva, nem hiszek benne :) És az illata, az valami csodás és egész nap érzem, mivel minden nap mosom a hajam ennél többet nem is várok el tőle. Nem szoktam leragadni egy fajtánál, mivel gyorsan fogy mindig mást veszek, de ezt párszor újra vettem már, gondolom fogom is még...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

bamy

2015. július 24.

jobb mint a sampon párja, de ez is olyan "egynek jó" fajta balzsam, nem okozott semmi kárt a hajamban, a + az az, hogy fényesebb és puhább lett a hajam tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

senskin

2015. július 6.

Nekem bevált. Dús, fényes a hajam tőle és lágy. Kevés balzsamnál tapasztalom az igazi lágyságot, de ő behozta. Hozzáteszem, hogy nagyon vékonyszálú a hajam, érdemes még hajvastagító balzsammal keverni. Nagyon jó! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

nikolett

2015. április 20.

Nekem puhább tőle a hajam, de nincs az a "húha" érzésem tőle... 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Nekem puhább tőle a hajam, de nincs az a "húha" érzésem tőle... 4 csillag.

Hidratálók: Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.