Schwarzkopf

Ár:   749 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Sampon töredezett & fénytelen hajra.

Új összetétel. A Folyékony Ápoló Selymet & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula simítja a haj felszínét és fokozza természetes ragyogásának és simaságának intenzitását - a selyemtapintású hajért.

francais

2020. január 8.

Rosszat nem tudok erről a samponról mondani, szépen hidratál és dús tőlr a hajam én is most vettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Odil

2018. június 6.

Éjjel-nappaliban várakozva szúrtam ki a cuki színét, és unalmamban leemeltem a polcról megszimatolni.
Annyira imádtam a szimatját, hogy hiába Gliss Kur, az esélytelenek nyugalmával végigfutottam az inci-t (nem kenek a hajamra dimethicone-t, pláne nem samponon keresztül, és a Gliss Kur olyan, mint a Schauma, csak szilikon szteroidokon).
És nem.
Háromszor is végignéztem, és még mindig nem volt benne szilikon. És isteni illata van, és rózsaszín! <3333333333333
Körülbelül ugráltam örömömben hazafelé, úgy éreztem, megtaláltam a samponok legcukibb cukiját, amit csak azért találtak ki, hogy én ránézzek, és csóváljam a képzeletbeli farkam.
Amúgy ez a rész stimmel is, csak az a vicces, hogy szárítja a hajam.
Nem nagyon, egy balzsam helyrehozza, de szárítja, bizonyka.
Hát ilyenek mennek mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

És nem.
Amúgy ez a rész stimmel is, csak az a vicces, hogy szárítja a hajam.
Nem nagyon, egy balzsam helyrehozza, de szárítja, bizonyka.
Hát ilyenek mennek mostanában.

netti1990

2017. június 11.

Miért van kiírva,hogy már nem gyártják?!Eurós boltokba még most is lehet kapni!Tetszik az illata.Szép,fényes,selyemtapintású lesz tőle a hajam.Viszont negatívum,hogy hajmosás után 3 nappal zsírosodik a hajam.Ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Horvathangelika1

2016. május 2.

Miért van kiírva,hogy nem gyártják? Előttem szóló is vett és én is.
Amúgy én kb 2 hónapja használom, vastagszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, száraz korpával párosítva:(
Nekem ettől a sampontól szebb színe lett a hajamnak (nem tudom hogy) lezárta a hajvégeimet 100%osan, meglepően puha és fényes lett a hajam. Az illata is nagyon jó. De a pozitívum főleg a fényesség.
Negatívum, hogy gyorsan zsírosítja a hajam, és furán szárad be mindig, elveszti a tartását a hajam. Most sampont váltottam, de ezt is megvettem nyárra mégegyszer, mert ez tökéletes sampon erre az időszakra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Miért van kiírva,hogy nem gyártják? Előttem szóló is vett és én is.

Kingucii

2016. március 29.

Nem kapható?o.o pár hete vettem meg ezt a sampont
Szeretem mert jól helyrerakja a hajamat.Friss,fényes, sima és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Az illatát meg egyszerűen imádom, a tavaszra emlékeztet. Egyébként sokáig érződik az illata, nekem nem zsírosodik tőle a hajam.5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Nem kapható?o.o pár hete vettem meg ezt a sampont

Casey1979

2016. január 25.

Nagyon szerettem, Már nem kapható. Az új Gliss Kur termékekből pedig pont az egyik legjobb alapanyag tűnt e, a hydrolized silk. Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Leonka

2015. december 11.

Kedvelem, bár hamar zsírosodik tőle a hajam. Finom illata van, kellemes tapintású lesz tőle a hajam, remek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Nagyon szerettem ezt a termékcsaládot, sajnos ez a sampon korpásította a fejbőrömet. De a sok együtt töltött évért és a szép emlékekért megérdemli ezt az értékelést, hiszen csak az utolsó hónapban romlott meg a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Jelizz

2015. május 31.

jó az illata, és puhává teszi a hajam , de kócol, gubancol , korpásít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

jó az illata, és puhává teszi a hajam , de kócol, gubancol , korpásít :(

nikolett00

2015. május 6.

Kellemes az illata, szép fényt ad a hajamnak. A spray-el használva még látványosabb a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.