Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

bibike2000

2020. április 16.

Az első gliss kur samponom volt, olyan 9-10 évesen. Még mindig emlékszem az illatára, szerette nagyon. Kár, hogy már nem látom sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Fruzsika941210

2018. május 31.

Szeretem ezt a sampont :) sokak szerint zsirosodik tőle jobban a haj ,ami részben igaz nekem olyan 3-4 napot bír ki vele a fejem de igazából alapbol heti kétszer mosom szóval nekem pont jó :) a balzsamjaval együtt nagyon pihe puha lesz :) próbáltam már sok mindent kerastase moroccan oil mindent .. sok be is vált de ár arányban ez a legjobb amitől puha lesz a hajam :) és imádom a babarózsaszín dobozat olyan cuki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Kingucii

2018. március 12.

Kedvencem volt, látható eredménnyel, aztán persze kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Kedvencem volt, látható eredménnyel, aztán persze kivonták a forgalomból. :(

Misty

2016. december 19.

Nagyon szeretném az illata miatt, és azért is, mert a hajamat könnyen fésülhetővé teszi, finom, puha tapintású lesz használata utána, viszont rettentően zsírosít, emiatt ritkán kerül elő, általában csak akkor, ha nem zavar, hogy másnap ismét mosnom kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Macsuka

2016. október 22.

Régen, egy nyaralás alkalmával vettem ilyen sampont először. Féltem, hogy a sós tengervíz tönkreteszi teljesen az amúgy is töredezésre hajlamos hajamat. Az akkor kellő napi hajmosásról nem is beszélve. De kellemesen csalódtam, mert minden nap puha és csillogó lett tőle a hajam, és könnyebben fésülhető, mint akármelyik eddig használt samponomtól. Az illatát is nagyon szeretem. Nem folyamatosan használom, mert hamarabb zsírosodik tőle a hajam (1 nappal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Klau01

2016. július 15.

Imádom, eddigi legjobb sampon amit használtam. Mindig puha hajat próbáltam varázsolni hajpakolásokkal de mostmár ezzel a samponnal is elérem és az illata is nagyon finom! Én csak ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

candycastlee

2016. április 24.

Az illatát imádom és a hajam is szép fényes lett tőle,arról nem is beszélve,hogy a nehezen kifésülhető hajammal milyen csodát tett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

sihaya

2015. február 3.

Hát ez elég mellényúlás volt, a jó illatán kívül semmi pozitívat nem tudok neki felhozni. Nem érzem tőle tisztának a hajam, túl "balzsamos", és egy nappal lerövidíti a hajmosások közti időt nálam. Bajt nem csinált, nem korpásít vagy irritál, ezért 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

prne0919

2015. január 17.

Nagyon száraz és gubancos lett tőle a hajam. Már egy ideje csak áll a szekrényben, nem tudom elhasználni. Borzasztó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

Enca

2014. december 9.

Nekem az összes Schwarzkopf sampon erősen zsírosítja a hajam, pedig kitartóan próbáltam őket szeretni. Nagyon jó az illata. Ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.