Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

melcsii

2012. július 3.

Sokkal fényesebb, puhább, és kevésbé zsírosodik a hajam mióta ezt használom. Nagyon szeretem és az illata is nagyon kellemes. A töredezett hajvégeimet is szépen ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Dorcsa

2012. május 25.

Középiskolás koromban használtam, és az első használat után csomókban kezdett el hullani a hajam, amit hónapok alatt tudtam helyre rakni... Évekig reménykedtem, hogy hát ha mégsem a sampon miatt van, de sajnos igen, mert évekig nem használtam gliss kur sampont, most vettem egy "egyenesítőset", és lám ismét hullik a hajam (pedig semmi bajom nem volt eddig a hajammal). Úgyhogy én nem ajánlom senkinek a gliss kur samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

ur.isten.ne.mar

2012. május 9.

Nagyon örülök, hogy mindenkinek bevált, de nekem nagyon nem :S
A balzsammal együtt használom, és az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani róluk, az a jó illatuk. Amúgy semmi extra fényt nem adott a hajamnak, sőt, fénytelenebb lett, mint más hajápolóktól. Mármint az első nap. Második nap már száraz vattacsomót éreztem a hajam helyén. Nem fogom a kukába dobni, nehogy azt is tönkretegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Nagyon örülök, hogy mindenkinek bevált, de nekem nagyon nem :S

Stella9

2012. április 23.

Semmi extrát nem nyújt, de finom az illata, kifésülhető lesz utána a haj és nekem nem zsírosodott tőle jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Sephira

2012. április 23.

Nagyon régen amikor még nem voltam jártas a hajápolásban, mivel akkor ez volt otthon és a Gliss Kur Repair balzsamja, ezzel a samponnal együtt használtam. Az elején elment de egy idő után úgy összetapasztotta a hajam, lelapította mintha fele annyi hajam lenne..Utána többet nem használtam őket. Gliss Kur-ból a balzsamjaikat, pakolásaikat használom samponjaikból csak azt ami átlátszó, az biztos nem zsírosít (legalábbis az én hajamat már biztos nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Bibi

2012. április 20.

Az isteni púderes illata miatt vettem meg. Puha és fényes lett tőle a hajam, az illat kitartott a következő mosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

nlevelin

2012. április 20.

Nagyon szeretem az illata miatt, semmi más miatt nem veszem meg, de egyébként is ritkán veszek ilyen drágább sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

gyorsi

2012. április 3.

Szeretem a Gliss Kur samponokat, kellemes puha lesz tőle a hajam, de ennek az illata nagyon nem tetszik, túl intenzív és édes.
Több használat után egyre kevésbé szeretem. Már inkább a büdös felé hajlik, a hajam nem fényes tőle (balzsammal használom), és kb. már másnap zsíros..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Bunny17

2012. március 15.

szép fényes és selymes haj.tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

szép fényes és selymes haj.tetszik :)

médea

2012. március 11.

A balzsammal és a folyékony selyem hajspray-el együtt használom, jó, nem szárítja a hajamat, és úgy érzem, hogy kíméletes hozzá és a jó pont nálam hogy természetes olajat is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.