Schwarzkopf

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajápolók

Kisimítja a haj rétegeit, így adva nekik egy vakító fényt.

Boroka67

2021. április 19.

Ma használtam először - elfogyott itthon a hajbalzsam _ gondoltam próbálok egy újat.
Rossz választás volt. A vizes hajon "eltűnik" mintha semmit sem tettem volna rá, ezáltal
adja magát hogy már kifésülni is alig tudtam a hajam.Kócos, kezelhetetlen haj, iszonyú erős
illattal ami szárítás után is sajna megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

illattal ami szárítás után is sajna megmaradt.

ZANNAH

2019. december 18.

Ajándékba kaptam,szereti a hajam és Én is ,könnyű kifésülni utána a hajam szép fényes és puha lesz a használattól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Aurora1006

2019. november 14.

Nem tetszik az illata,és egyáltalán nem lett puha és kifésülhető a hajam.Számomra pénzkidobás,vannak sokkal olcsóbb termékek,amik fényévekkel lekörözik ezt!Csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

rosegangela

2019. október 31.

A lányom használta, a haja puha lett tőle, és csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

A lányom használta, a haja puha lett tőle, és csillogó.

Szanszi

2019. július 22.

Nem szokásom semmit sem kukába vágni az első használat után de most legszívesebben belerepíteném... Nagyon erős az illata, egyáltalán nem lesz selymes a hajam és összeáll, szálkás fakó színe lett. A sampon is borzalmasan szárít. Tükörfény??? Talán a mesében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

SzL

2018. május 2.

Nagyon sok mindent nem tett a hajammal. Minimálisan puhább lett, de ez csak addig tartott.. sajnos a hozzá tartozó sampon kinyírta a hajam és ez már kevés volt erre a problémára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Denny

2018. január 22.

Ennek a balzsamnak egyszerűen nincs értelme. Őszintén szólva semmit sem csinál a hajammal. Egyedül a színe tetszik nagyon, meg az állaga is viszonylag jó, de eloszlatni valami gyötrelem. Vagy csak nekem nem sikerül soha? A tubus felénél már úgy kellett kiszenvedni belőle a balzsamot. És nem lesz tőle se fényesebb, se puhább, se tápláltabb a hajam. Ennyi erővel vajat is kenhetnék a fejemre. Ráadásul az illata se túl jó, balzsamhoz képest túl férfias.
Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Nem ajánlom senkinek!

nmirika

2017. május 17.

A samponjának egyest adtam, ennek -1et adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

A samponjának egyest adtam, ennek -1et adnék.

DikieGirl

2017. április 19.

Sajnos nem vált be a hozzá fűzött reményem. A hajam nem csillog és ugyanúgy száll, mint eddig. Őszintén szólva semmit nem csinált a hajammal, pedig nagyon bíztam benne. Szerencsére le volt árazva és mivel glamour napokon vettem így nagyon olcsó volt, így mondhatom, hogy ennyiért nem rossz, de a teljes áráért sose venném meg. De javára szóljon, hogy legalább nem rontott a helyzeten. :)
Egyszer ezt is ki próbáltam, többször nem fogom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Egyszer ezt is ki próbáltam, többször nem fogom :D

barabara

2017. április 13.

A valaha legrosszabb általam kipróbált Gliss Kur termék. Egy alkalommal elég sokat kell belőle használni. Sűrű, zselés állaga van. Semmilyen hatást nem vettem észre. Még csak puhább sem lett a hajam, mintha nem is használtam volna semmit. Az illata kellemes, de csak abban a pillanatban érződik ahogy a tenyerembe nyomom. Csak az illata miatt kap egy gyenge 2-est.
Más, jóval olcsóbb balzsamokkal legalább az öblítés pillanatában éreztem puhaságot, ezzel semmit. Sajnálom nagyon, megbántam, hogy megvettem anno. Azóta soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezőanyag. Zöld.