Schwarzkopf

Ár:   849 Ft, 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   849 Ft, 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml
Kategória:   Samponok

Új összetétel sáfrányos szeklice- és csipkebogyó-olajjal!

Lágy tisztítás és ápolás a 8 hajszépítő olajjal hajmosás közben: a sampon folyékony hajkomponenseket tartalmaz, amelyek belülről regenerálják a hajat és a haj felszínét is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noricza

2021. február 25.

Szőkített, hosszú és száraz ...ez az én hajam :) Ezt a sampont ajándékba kaptam(+balzsam meg fújós ápolója). Szörnyű. Az illata kellemes, puha lesz tőle a haj, ez tény de másnap már olyan mintha egy hete nem mostam volna meg. A töve iszonyat zsíros a vége meg szanaszét áll mint a seprű. A fésülés nem lett könnyebb vele, többet ártott mint használt. Ár -érték arányban kicsit túlárazottnak érzem. Az illata miatt kap egy csillagot, de ez a legrosszabb glisskur termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Nobilis

2021. február 19.

Az én hajam nagyon szereti! Puhává és könnyen fésülhetővé teszi, és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Fruzsi0330

2020. november 23.

Szerintem a Gliss Kur samponok közül ez a legjobb! Puha, fényes lesz tőle a hajam, a hajvégeim pedig már a 3. használat után szinte nem is szálkásak. Persze az egész termékcsaládot használom, amelyből az abszolút kedvenc a tégelyes hajpakolás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Laroselly

2020. november 22.

Ennyire még nem utáltam sampont, nem lehet kifésülni a hajamat, elkezdett korpázni a fejbőröm, 2 nap után már zsíros, annyire mint más samponoknál 4 nap után. Sokkal jobb a 400 forintos balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 22.

HNiki2001

2020. október 2.

Évek óta ezt használom és IMÁDOM.Egyszer úgy döntöttem hogy lecserélem és kipróbálok pár újdonságot, hát nem volt jó döntés.A hajam nagyon roncsolódott.Kiszáradt,töredezett lett és fakó.Aztán visszaálltan erre és nagyon szépen rendbe hozta, úgyhogy többé nem engedem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Dea0609

2020. július 19.

Egy ideig jó volt a hajamra.Sajnos hozzá szokott már,így le kellett váltanom.De ettől függetlenül jár a 4 csillag neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Ingi

2020. június 5.

Mindenképpen a jobb Gliss Kur samponok közé tartozik, de valószínűleg tényleg száraz/göndör/strapás hajra a legjobb. Nekem vékonyabb szálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, közvetlen utána nem volt rossz a hatás, de viszonylag hamar bezsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

MLotti

2020. június 5.

Számomra az egész Gliss Kur sortimentből ez a legkedvesebb, illat szempontjából. Sokáig érződik mosás után, és nekem abszolút nem szárít, nem zsírosít, kellemes tisztaságérzetet nyújt. A fújkálós balzsamját is nagyon szeretem, ő is régóta alapdarab nálunk. Lehetséges, hogy nekem azért vált be, mivel gyárilag göndör, hosszú hajam van, ami igencsak hajlamos kiszáradni. Hasonló problémákkal küzdőknek megér egy próbát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Anitacska01

2020. május 9.

Nagyszerű!! Hosszú évek óta feketére festett, folyton vasalt, szàraz, töredezett hajamat nagyon szépen àpolja és tisztítja. Jól habzik, erős és jó illata van, szeretem. Valszeg erre a samponra most rà àllok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 23.

Én nagyon szeretem ezt a sampont. Már többször újra vettem, mindig van belőle egy tartalék. A hajam szereti, enyémet nem lapítja le, nem gubancolja, nem árt neki. Imádom az illatát, az állagát, a habzását, egyszóval számomra ez A SAMPON. Még biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.