Schwarzkopf

Ár:   849 Ft, 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   849 Ft, 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml
Kategória:   Samponok

Új összetétel sáfrányos szeklice- és csipkebogyó-olajjal!

Lágy tisztítás és ápolás a 8 hajszépítő olajjal hajmosás közben: a sampon folyékony hajkomponenseket tartalmaz, amelyek belülről regenerálják a hajat és a haj felszínét is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

diana75

2022. április 26.

Nagy kedvencem ez a sampon, nagyon sokfélét kipróbáltam már és ez vált be a legjobban. Nem zsírosítja a hajam, jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

ChubbyCat

2022. március 10.

Ez a sampon nagyon rám fért. Mármint a hajamra. Korpásodott a fejbőröm, a korábbi samponok megbuktak. Több mint 1 éve használom. Nem korpásodom be. Nem nehezíti el a hajam, jót tesz az igénybe vett szőkített szerkezetének. Tisztítása nagyon jó. Szeretem ezt a termék családot, nem csak a sampont használom belőle. Rendesen habzik, heti 1-2 alkalommal mosok hajat és nem zsírosodik tőle. Nagyon finom az illata is. Ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

Petra0408

2022. február 3.

A balzsamjával és spray-jével együtt ők mentették meg a fülig letört hajamat (vágás után). Sokkal jobb, mint a Tresemmé Biotin7 samponja, az az által okozott károkat is ez a sampon hozta rendbe.
Mindegy mit használok, az én hajam 2 nap múlva úgy is zsíros, viszont addig a két napig ezzel gyönyörű és puha a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

Sziszikee58

2021. szeptember 6.

Nem gondoltam volna az elmúlt 2-3 évben, hogy egy “olajos” sampontól fogom tudni kitolni 5-6 napra a hajmosást. 😳 Bár a hajtövem eléggé zsíros, a hajvégem száraz. Nekem ez a sampon mindkettőre tökéletes. Jelenleg a 2. tubust használom, de amíg ennyire jó a hajamnak, biztosan csak ezt fogom venni.
Az illatát következő mosásig érezni, a hajam puha tőle. Tényleg picit több kell belőle, hogy megfelelően habozzon, de nekem ez nem okoz gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

FranceBlondie

2021. június 18.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Sokkal selymesebb a hajam tőle. A fejbőrre nem kenem, oda mást használok, így nem zsírosítja nekem, viszont a száraz, szőke hajam szuper lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Kajmi

2021. június 15.

Egy flakonnal használtam el belőle. Az illatát szerettem, de valamiért alig vártam, hogy elfogyjon. Szerintem sok kellett belőle ahhoz, hogy megfelelően felhabozzon. Ebben az árban vannak jobb samponok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

fioretta

2021. május 1.

Az illatát imádom, hajmosás után még sokáig érződik. Az állaga és a habzása is megfelelő. Jól tisztít, könnyű kiöblíteni.
Balzsam, pakolás nélkül nehéz utána kifésülni a hajam, elég gubancos-seprűszerű lesz és nem teszi puhává, simává. Ahhoz képest hogy tápláló olajos, nem érzem hogy különösképp ápolná a hajat. Kb. 2 napig tűnik szépnek, frissen mosottnak, a 3. napot még épp kibírja, de utána már muszáj megmosnom.
Akciósan vásárolva nem bánom hogy kipróbáltam, de használtam ennél jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Akciósan vásárolva nem bánom hogy kipróbáltam, de használtam ennél jobbat is.

aaancsiikaa

2021. március 15.

Érzékeny fejbőrre nagyon nem ajánlom!

Többször kipróbáltam, de minden hajmosás után borzasztóan irritáló hatást éreztem a fejbőrömön, ami más samponnál nem alakult ki.

Az illata nem vészes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Érzékeny fejbőrre nagyon nem ajánlom!

Az illata nem vészes...

bdpstgirl00

2021. március 11.

Borzasztó sampon. Nem tisztít egyáltalán, kifésülhetetlen a haj tőle és gusztustalan zsíros hatása van hajmosás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Emma23

2021. március 3.

Nagyon jól táplálja a hajamat. Néha balzsam sem kell mellé. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Cocamide MEA, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.