Schwarzkopf

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló zsíros hajra keratin szérummal és moringa mag kivonatával. Könnyebb kifésülhetőséget biztosít, javítja a szabadgyökök okozta károsodást.

Angiebae82

2021. április 29.

Nagyon kellemes illatú, könnyed balzsam. Selymesen puhává varázsolta a hajam. Sajnos nem találom a boltokban, pedig újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

wildrose

2021. március 16.

Nagyon kellemes illatú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, jól ápol és nem nehezít el a hajat. Samponjával együtt, nem túl száraz hajon jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 16.

laura20020201

2019. október 9.

Az illata nagyon finom viszont az en száraz hajvegeimmel semmit nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Az illata nagyon finom viszont az en száraz hajvegeimmel semmit nem tesz.

Burya

2019. április 11.

Teljes pénzkidobás. A legjobb, amit el lehet mondani róla, hogy az illata isteni, de minden másban borzalmasan teljesít. A samponjától szó szerint csikorgósan szárazzá, sprőddé válik a hajam, és ez semennyit nem segít rajta, más samponnal kombinálva is olyan, mintha az égvilágon semmilyen balzsamot nem használtam volna. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Birkin22

2019. március 3.

Saponnal együtt használom, de ebből csak keveset szabad, mert lelapítja a hajat. Szép fényes és hirdratált a hajam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

CocoBellemare

2018. szeptember 23.

A samponjával együtt használom. Az illatába bele vagyok szerelmesedve, régen anyának volt egy hasonló illatú krémje (azt hiszem Pond's volt). Picit szárazabb lett a hajvégem, de nem zavaró. Eddig nem szerettem a Gliss kur termékeket, mert ragadt a hajam tőlük, ez viszont bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

zsofi207

2018. szeptember 7.

Múlt héten leltem rá és nagyon bevált! Alapvetően az én hajam nincs kibékülve a Gliss Kur termékekkel (a samponjai zsírosítanak, a balzsamok meg semmit sem tesznek a hajammal...) és annyira akartam, hogy ez most használjon és végre bejött!
Az első Gliss Kur ami brutál bepuhítja a hajamat és annyira jó illatot hagy maga után,olyan "most jöttem a fodrásztól illat". :-D Úgyhogy most nálam ez nagy kedvenc lett! :-) Valóban könnyen kifésülhető a haj, vizesen sem akad a fésű. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kovacsrekaa

2018. augusztus 20.

Impulzus vasarlas volt, nem bantam meg.
A hajam hajszaritas elott konnyen fesulheto, hajszaritas utan puha, konnyen fesulheto. A hajtovektol a hajvegekig szoktam kenni, nem zsirosit, nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Impulzus vasarlas volt, nem bantam meg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.